Wpis z mikrobloga

@dlugi_: i nagle wzrosła liczba obserwujących te tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@JareQ: tylko nieszczęścia chodzą parami, albo Arduino albo lotto ;)

@rajet: @xerxes931: @Qardius: Losowanie to losowanie, mogłem zamiast tego zrobić prosty test o Arduino, i osoba z najwyższą ilością punktów by otrzymała urządzenie, ale nie będę zmieniał warunków w trakcie zabawy.
  • Odpowiedz
@KomornikRejonowy: Stary, rozumiem to. Nie mam do Ciebie pretensji.

A potem szanowne wykopki mają bekę z chytrej baby od 3cytryn, a zachowują się tak samo jak ona :) A nawet gorzej, bo ona tych napojów pewnie nie sprzedała tylko sama wypiła.

PS. Sam nie wiem co wydajesz, jakby co :D
  • Odpowiedz
i nagle wzrosła liczba obserwujących te tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


to musiał by ktoś przeczytać ponad 20 postów żeby wiedzieć o tym, za
  • Odpowiedz
Może mam słabą znajomość elektroniki i programowania, ale sprzedac to nie sprzedałbym. Przydałoby mi się coś takiego do nauki. Ale cóż, znam swoje szczęście - nie wygram. Ale zapulsuje by było widoczne dla innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@qzer: a co robisz na raspberry ? Ja na arduino robilem troche, jakies pomiary, czujniki, wiekszosc przykladow z neta zmodyfikowanych. Do tego pare apek w c# integrujacych sie z com'em czyli defakto z arduino.
  • Odpowiedz
@bred_one: czujnik temperatury z rejestrem do notatnika :D takie proste na początek, pozniej monitorowanie sytuacji na osiedlu za pomocą kamerki ;] potem torrenty z wrzucaniem na dysk : >
  • Odpowiedz