Wpis z mikrobloga

@Jofiel: Nie, chcę rzucić palenie od poniedziałku. Redukuję mocno papierosy. Skończyłem właśnie paczkę i jeśli jutro kupię to czuje, że będę odwlekał rzucenie. A co do samobójstwa to nie zrobię tego bo są jeszcze na tym #!$%@? świecie osoby które by mocno to przeżyły i nie chcę im tego robić.
@Alver: Ja też lubię palić. Z tych na p tylko to mi zostało. Dlatego mi żal rzucać. Ale chcę wrócić do sportu, popracować nad kondycją i takie inne głupoty.
@Alver: Rzucaj śmiało i nie oglądaj się za siebie. Nie warto palić i napędzać te całe koncerny tytoniowe. Najlepiej znajdź sobie powód do rzucania aby umocnić swoje postanowienie, bo to ułatwia sprawę. Najważniejsze to nie myśleć o paleniu. Kup sobie np. paczkę tiktaków i za każdym razem gdy będziesz miał chęć zajarać to bierz jednego czy dwa, najlepiej jakieś mocne smakowo, w ten sposób zmienisz nawyk. Najgorsze są pierwsze dwa, trzy
@artos:

@Jofiel: Dzis wypalilem 2 i jestem po 3 piwach. Od 8 godzin nie palilem i mnie szlag trafia. ;( dalbym nawet 5 zl za fajke ;( wiec uzytecznosc dla mnie powyzej 5 zl