Wpis z mikrobloga

Wreszcie ostatni dzień remontu, teraz jeszcze gniazdka i wyłączniki oraz zaprojektowana przeze mnie szafka rtv i biurko z lakierowanego mdfu :) Ilość kabli na podłodze będzie równa zero :D Poniżej system, który wybrałem do gniazdek - Legrand celiane. Farba Para na ścianie, satynowa prezentuje się obłędnie :)

#inrzynierpoleca #remont #polskiedomy

wołam mirasów remontowych @Im_from_alaska: @atrapa: @Majku_: @MrTukan: @PrawicowyBelkot:
źródło: comment_H9wwQvUsmpNEbw0gXLTRoYfPZnRjho6y.jpg
  • 17
@KubKa: dzięki, kolejny etap zgłoszę na mirko i cię zawołam :) szafka i biurko powinny dojechać za dwa tygodnie a gniazdkami się właśnie nacieram, będą zamontowane we wtorek :)
@Desp3r: tak, puszki, w sumie na tej ścianie 24 :) tam w rogu jest osiem na dole, trzy w środku i jedna na górze (monitor od pc też będzie wisiał). puszek na kable do głośników nie robiłem, gdyż wybrane przeze mnie mają takie sprytne mocowanie, że kabla w ogóle nie będzie widać :)
@Desp3r: miałem to samo z kablami, tyle że ja mam wii, x360, wii u i ps4, do tego tuner tv i amplituner, więc patrząc za tv czułem się jak Alicja w krainie promieniowania.

@atrapa: no chłopaki dali radę z tynkami, ale farba Para eggshell zrobiła robotę :)