Wpis z mikrobloga

@zreflektowany: To było wręcz nieprawdopodobne, na DD2 też miał podobną akcję że ściagnął bodajże 3 AWPą w tym jednego przez smoke'a - zupełnie jakby miał wallhacka. Ale ta akcja tutaj kosmos.

Druga sprawa że Fnatic potrafiło coś ugrać jedynie jak JW im carryował grę, reszta PIACH!! I skiny poszły się #!$%@?ć. :P
@zreflektowany: Jak to jest możliwe, że zabił gościa na przybliżeniu, nie celując bezpośrednio w przeciwnika tylko obok(na jakiś obiekt)?? Akcja przekosmos, ja nigdy nie byłem dobry w szczelanki, a trochę grałem, więc podjarałem się niemiłosiernie tą akcją :D
Jak to jest możliwe, że zabił gościa na przybliżeniu, nie celując bezpośrednio w przeciwnika tylko obok(na jakiś obiekt)??


@Bodzion: Demo jest w 16 tick bodajże. Więc w rzeczywistości pewnie celował na niego tylko my tak to widzieliśmy.
@wpoz: W sumie, to pomyślałem o tym po napisaniu komentarza. Pomyślałem też o tym, że mam za wolne oko:D. Tyo by tłumaczyło moje lamienie w csa :D. Maszyna nie człowiek
@Bodzion: jeśli mówisz o tym trzecim fragu, to GOTV #!$%@? spore przekłamanie. Jest jakaś tam różnica pomiędzy tym, co widzi gracz, a tym co widzisz Ty jako obserwator. Dlatego często może się wydawać, że ktoś np. robi pre-shota, bo tryb obserwatora nie zdążył zarejestrować wystarczająco szybkiego ruchu celownika i / lub wybiegającego przeciwnika zza rogu. Nie ma co się sugerować obrazem z GOTV. Trzeba to traktować bardziej jako materiał poglądowy.
w tym jednego przez smoke'a - zupełnie jakby miał wallhacka


@Dawidinho8: to nie jest aż takie niemożliwe do wykonania, jak gram to zdarza mi się to gdzieś raz, dwa razy w tygodniu, trzeba tylko mieć dobry timing (wyobrazić sobie jak gość rzuca tego smoke'a i w niego wbiega).

tak przy okazji, ten nóż dalej kosztuje $400?
@prusi: Wiem o czym mowa, nie sugeruję że ma WH, tylko że to wyglądało jakby miał. :D Co nie zmienia faktu że rundy bardzo dobre przeplatał słabymi, a całe Fnatic miało w zasadzie tylko słabe rundy...

Co do noża to nie mam pojęcia. :)
@Dawidinho8: a ja wcale nie mówię, że ty sugerujesz tam WH, nie mam cię za głupiego (to był LAN). mówię tylko, że ta akcja nie jest taka niesamowita, tzn. ta część ze smoke'iem, to co zrobił tam na dużym to już inna sprawa.
@prusi: ja mówiłem o strzale przez smoke'a w tej akcji, gdzie to wygląda zupełnie jakby miał WH. ;) W tej tu, na Inferno rzeczywiście nie jest to AŻ TAK niesamowite jak to co zrobił na BSie/w domku. :D Natomiast ten strzał przez smoke'a na dd2 to dla mnie czyste szaleństwo. :D Wycelował, strzelił, trafił, tak na pewniaka jakby wiedział gdzie przeciwnik stoi.

Wycelował, strzelił, trafił, tak na pewniaka jakby wiedział gdzie przeciwnik stoi.


@Dawidinho8: nie wiedział, zgadywał, to jest miejsce na respie CT tam koło pudeł, dostał info i strzelił, jak się ma czucie to zna się te miejsca, bo widzisz mapę jakby przez dym. kwestia gustu, mnie się bardziej podoba ta z inf, ale akcja fajna, nie powiem, trochę farta (ten double zwłaszcza) choć do np. tej nie ma co nawet porównywać