Wpis z mikrobloga

Dobra jako że wspominałem o pokazywaniu mojego jakże przekozackiego builda, oto drzewko pasywów. Początkowo myślałem o bardziej ofensywnej wersji (fire dmg nodesy na górze i dole drzewka) ale porzuciłem tą myśl widząc na około 60 lvlu zaczyna się robić ciężko pod względem przeżywalności, także zwiększyłem ilość hp nodesów (kółko przy Scionie robi swoje) oraz dorzuciłem armour'a od Maraudera.

Sam build bazuje na połączeniu konwersji obrażen z Molten Strike (dzięki "wewnętrznej" konwersji dmg nie jest tracony przy użyciu Avatar of Fire), aury Hatred konwertowanej przez pierścień Pyre oraz jako główne źródło obrażeń - Herald of Ash połączony z Elemental Proliferation, Increased Burning Damage oraz Reduced Mana na 17lvlu (RM także dla Hatred oczywiście) co aktualnie rezerwuje 63% mojej many.

Tutaj zaczyna się właściwa zabawa - bo mogę dorzucić jeszcze jedną 60% aurę (jako 37%) co w tym momencie rezerwuje 100% mojej many. W zależności od sytuacji biorę Determination (% zwiększenie armoura), Anger (flat fire, delikatne zwiększenie dmga ale zazwyczaj nie warte poświęconej many) lub jedną z resistowych aur (które jednak aktualnie są mi już praktycznie zbędne).

W wyniku rezerwacji 100% many łącze supporta Blood Magic z moim Molten Strike (tak samo dla Flammability oraz Leap Slama, dla łatwiejszego przemieszczania się po niektórych mapach). Sam Molten Strike łącze z Life Leech / Melee Physical Damage + Weapon Elemental Damage (ze względu na to że mam tylko 4L, przy 5L dorzucę Fire Penetration lub Life Leech a dla 6La to co zostanie).

Jako drobny dodatek mam Cast When Damage Taken + Enduring Cry dla dodatkowej przeżywalności.

Co do ekwipunku: wspomniany już wcześniej Pyre, Kaom's Primacy który dzięki Culling Strike ułatwia znacząco czyszczenie oraz Doryani's Invitation dla ogólnego zwiększenia obrażeń i fire leecha .

Ogólna taktyka dla tego buildu to:

a) zabij białego moba w danej grupce

b) poczekaj aż wszystko przestanie płonąć

c)dobij to co zostało

Aktualne statystyki tutaj

#pathofexile #poebuilders
  • 3
i nie wiem czemu jakos to uciąłem, teraz dopiero to widzę:

Gdy nie potrzebuję / nie chcę 3 aur ale 2, mogę użyć Clarity Lvl 10+Reduced Mana+Blood Magic (bez clarity byłoby mi ciężko utrzymywać sensowną ilość many aby ciągle używać Molten Strike'a/Flammability ze względu na sporą ilość zarezerwowanej many) i zdjąć BM z Molten Strike'a i Flammability, co daje mi jeden wolny slot dla dodatkowego dmga. Oczywiście Clarity zajmowałoby HP, jednakże jest