Wpis z mikrobloga

@Linux__Shines: Ten Ace dobrze Ci działa na KK? Ja swoją S1 zmieniłem na model o szczebel wyższy S2 i dopiero moge powiedziec, że coś na KK chodzi. Lecz ja odwrotnie, największe zaufanie mi zostało do CM'a. @szaremyszki: To akurat dobry wynik jeśli KORZYSTA z telefonu. i przy ostrym korzystaniu schodzi w 5 - 6h, przy lekkim wytrzymuje do 2 dni.
  • Odpowiedz
@szaremyszki: Telefony z Androidem to co prawda nie jest złom (jeśli chodzi o warstwę sprzętową), choć w większości baterie są do dupy i sam system jest - po prostu - kijowo zoptymalizowany, bo nie spotkałem się jeszcze z takim czymś, żeby używanie telefonu typu

sprawdzam godzinę -> wciskam przycisk -> wyświetla mi się -> bateria spada w dół o 1%


działało właśnie w taki sposób... Ale to było na Cyanogenmodzie od Macława, tam się zawsze ciekawe rzeczy działy. Począwszy od restartowania się telefonu, przez jakieś farmazony i chore zużycie baterii. ( ͡
L.....s - @szaremyszki: Telefony z Androidem to co prawda nie jest złom (jeśli chodzi...

źródło: comment_hWXYnIgiF0gJPmGMf0xTQM7GUa0xrETb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Filox: Nic nie zmieniałem w napięciach - nie znam się na tym i nie chcę sobie spierdzielić telefonu. Po prostu z dnia na dzień bateria zaczęła działać tak, jak powinna (wcześniej miałem tak, że procenty uciekały jak porąbane), chociaż nie wiem, czy po zrestartowaniu telefonu ciągle miałbym 61% baterii, czy też może 31% (takie cuda również się zdarzały).
  • Odpowiedz