Wpis z mikrobloga

@SUQ-MADIQ: przeciez na wykopie jest masa ludzi ktorzy nigdy nie dotykali zadnego maka, nie pracowali na nim, ale zawsze maja mase do powiedzenia. Norma. Zabawne jest ze kto troche popracuje na osx to baaardzo niechetnie wraca do windowsa ;) A ceny, coz. Ja komputer zmieniam co pare lat, nie boli mnei to tak bardzo, dodatkowo ze sam na siebie zarabia, ale wytlumacz go gimbusom.
  • Odpowiedz
jest masa ludzi ktorzy nigdy nie dotykali żadnego maka, nie pracowali na nim, ale zawsze maja mase do powiedzenia


@bocznica: może i racja ja jadnak mam kontakt w pracy z makami, jednak po co nastolatce macbook poza szpanem to nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
@testcba0001: bo rodzice maja kase? kurde, co to za narodowy sport polakow zagladac ludziom w kieszen. A moj sasiad, emeryt, kupil sobie nowy terenowy samochod. Po co mu? mial stara corolle a kupil taka droga terenowke, po co mu jak on wiekszosc stoi w garazu a sasiad malo jezdzi?
  • Odpowiedz
@testcba0001: gdyby były tańsze w polsce to był by najlepszy wybór bo:

- Nastolatka zapcha Windowsa różnymi syfami w miesiąc, zamiast google wskoczy jakaś podróba a wydajność os zacznie przypominać starego PC bo dziewucha najprawdopodobniej będzie instalowała wszystko jak leci.

Simsy na OS X są :D

- Nastolatki z Linuxem, które potrafią rozwiązywać różne problemy związane z tym systemem to rzadkość. Nie ma Simsów.
  • Odpowiedz
@bocznica: najpier dedukujeszz mojego wpisu że nie pracowalem na makach, potem ze rodzice natolatek ktore chca maki zawsze maja na nia kase, chlopi jestes super, powinienes zostac detektywem z taka dedukcja i rokminą
  • Odpowiedz