Wpis z mikrobloga

  • 39
Tego jeszcze nie było. Siedzę w pokoju, a tu nagle szelest. Patrzę, a tu #jezheniek z kuchni ciągnie siatkę z ziemniakami. ;D Dużo ich tam nie było (300g?), ale i tak śmiechłem. :D #jeze
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@HasamPoGalaktyce: ma klatkę z domkiem, tunelem, kołowrotkiem itp. Na podłodze spędza 3-4 noce w tygodniu (głównie z tego powodu, że nie chce mi się odkurzać co 2 dni i sprzątać kup codziennie rano). :) Skakać jako tako nie potrafią, ale lekko podskakują w trybie obronnym.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wszystko_pozajmowane: fuczy. Krótki dźwięk przypominający wymowę litery "F". W sytuacji zagrożenia zwija się w kulkę i stawia kolce (w zasadzie to jedyny moment, w którym w ogóle można się pokłuć).
  • Odpowiedz
@rss: Właśnie zacząłem oglądać filmiki z jeżami na jutubie (co ja robię ze swoim życiem?) zastanawiając się, czy chciałbym mieć jeża i trafiłem na taki filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=SoZiZE2Zcng

Komentarze są podzielone, jedni uważają, że to jest okrucieństwo wobec zwierzęcia, inni piszą, że jeże lubią wodę. Ty np. zrobiłeś zdjęcie swojego jeża w zlewie. Jak to jest? Jeże lubią kąpiele czy nie?
  • Odpowiedz