Wpis z mikrobloga

@Derpin:

Uważasz, że nie odróżniają, bo...?


Bo mają klapki na oczach i jak słyszą "TVN", to zapominają o całym świecie i uaktywniają gruczoły jadowe. Nie chcieli szybko skończyć rozmowy, tak jak pisałeś, bo spora część z nich ja kontynuowała jadąc po TVN jaka to zakłamana telewizja. Olać, że facet przedstawił się jako kobieta z TVN METEO - trzeba hejtować, bo tak przykazał prezes
Farrahan - @Derpin: 


 Uważasz, że nie odróżniają, bo...?

Bo mają klapki na oczach ...

źródło: comment_BW9WUdxRGKaMUovZyoykxHkLCwPfPUTe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Farrahan:

Bo mają klapki na oczach i jak słyszą "TVN", to zapominają o całym świecie i uaktywniają gruczoły jadowe.


Super! Teraz wchodzisz tym ludziom do głów i wiesz lepiej jak myślą! Robisz postępy. Chyba termin "obiektywizm" jest Ci
  • Odpowiedz
@Derpin:

Super! Teraz wchodzisz tym ludziom do głów i wiesz lepiej jak myślą! Robisz postępy. Chyba termin "obiektywizm" jest Ci obcy.


Wnioskuję po ich zachowaniu. Jak ktoś nie mówi "dziękuję, do widzenia", tylko zaczyna hejtować TVN, lejąc na to, że facet przedstawił się jako Agata, to znaczy, że nie chce szybko skończyć rozmowy i nie wdawać się w
Farrahan - @Derpin: 


 Super! Teraz wchodzisz tym ludziom do głów i wiesz lepiej jak...

źródło: comment_SMepO3Syum2FatwHb8GosF0VezCcm6qF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Farrahan:

Wnioskuję po ich zachowaniu. Jak ktoś nie mówi "dziękuję, do widzenia", tylko zaczyna hejtować TVN, lejąc na to, że facet przedstawił się jako Agata, to znaczy, że nie chce szybko skończyć rozmowy i nie wdawać się w żarty.


Tjaa... gdyby ktoś powiedział "dziękuję, do widzenia" to też pewnie byś jęczał, że idioci nie zwrócili uwagi na to, że koleś przedstawił się jako kobieta. Po prostu bezpodstawnie wysnuwasz idiotyczne wnioski, ja Cię upomniałem, a Ty idziesz w zaparte i się jedynie pogrążasz. Jesteś żałosny w swojej
  • Odpowiedz
@Derpin:

gdyby ktoś powiedział "dziękuję, do widzenia" to też pewnie byś jęczał, że idioci nie zwrócili uwagi na to, że koleś przedstawił się jako kobieta.


Wtedy argument, że nie chcieli rozmawiać z żartownisiem miałby sens. Jak widać nie ma
  • Odpowiedz
@Farrahan:

Wtedy argument, że nie chcieli rozmawiać z żartownisiem miałby sens. Jak widać nie ma sensu.


Ależ oczywiście, że ma sens. To, że jedni dalej pluli na TVN to o niczym nie świadczy. Nie ma znaczenia jak oni by odpowiedzieli. Chodzi o to, że Ty na podstawie tego, że ktoś zignorował idiotyczny kawał ze zmianą płci wysuwasz wnioski, że to dowód na nienawiść i zaślepienie PiSowców przeciw TVNowi. To jest oczywista głupota i oczywiste nadużycie. Tłumaczę Ci to już nie wiem który raz, ale Twój ograniczony umysł tego nie pojmuje. Ty masz naprawdę problemy z
  • Odpowiedz
@Derpin:

Ależ oczywiście, że ma sens.


Oczywiście że nie ma. Jeśli ktoś nie chce rozmawiać z kolesiem, który się wygłupia, to nie rozmawia. Skoro rozmawia i zaczyna wylewać jad na TVN do gościa, który przedstawił się jako Agata, to znaczy że mu żółć zalała oczy i nie załapał zwykłego
  • Odpowiedz