Wpis z mikrobloga

@Cineczeq: Najlepsze jest to, że we wszystkich filmikach, gdzie przedstawia się jako Agata Adamek z TVN24 lub TVN Meteo ludzie nie słyszą, że podaje się za kobietę. Są za bardzo zajęci hejtem na TVN :)
@Derpin: Nie każdy, ale tych którzy pokazują - owszem :) Na innych filmach ludzie z nimi dyskutują jaki TVN jest "be", ale nikt uwagi nie zwrócił, że podał się za kobietę. Nie mówiąc już o podręcznikowych przypadkach klinicznych zespołu Macierewicza - rozpoznawanie Żydów po nosie itp., wyzywanie od #!$%@? i pedałów, bo ktoś ośmielił się zażartować z ludzi, którzy urodzili się z kijem w dupie.
@Farrahan: To masz jakiś problem z odbiorem tego filmiku, bo akurat koleś od Żydów i koleś od "śmieci i pedałów" ewidentnie trollowali, co oczywiście równie cieszyło autorów Pyty. Ale ja Ciebie rozumiem. Już nie potrafisz obiektywnie spojrzeć na świat, bez politycznych uprzedzeń.

A czemu mieszasz w to Macierewicza, to ja nawet nie wiem. Masz jakąś obsesję? Nie wiem nawet jak połączyłeś osobę Macierewicza z tematem Żydów. No, ale co się nie
@Derpin: Wyzywanie od śmieci i pedałów to średnie trollowanie. Koleś co najwyżej zrobił z siebie prostaka i debila. Ale ja ciebie rozumiem. Już nie potrafisz obiektywnie spojrzeć na świat, bez politycznych uprzedzeń. Będziesz przyklaskiwał PiSowskim fanbojom oderwanym granatem od pługa. To nie pierwszy raz wyzywali ich od #!$%@?, śmieci, szmat itd., bo sobie zażartowali. Z takim samym prowokacyjnym podejściem poszli na kongres kobiet, pytali się "pośliny" Grodzkiej jaką maszynkę do golenia
@Farrahan: to proszę mi podać definicję tego zespołu Macierewicza. Bo ja na razie znam zespół Farrahana, czyli maniakalne dostrzeganie w różnych osobach antysemitów na podstawie osobistych preferencji do tej osoby.

A ja nie bronię osób wypowiadających się w powyższym filmiku, bo sam uważam, że niektórzy wypowiadali się idiotycznie.

Jednak Twoje słowa sugerujące, że każdy kto odmawiał wywiadu TVNowi jest jakimś oszołomem, który ma wyprany mózg i nie potrafi trzeźwo myśleć, bo
@Derpin:

to proszę mi podać definicję tego zespołu Macierewicza


Przeczytasz w "Lancecie". Jak już publikować, to w czymś porządnym.

Jednak Twoje słowa sugerujące, że każdy kto odmawiał wywiadu TVNowi jest jakimś oszołomem, który ma wyprany mózg i nie potrafi trzeźwo myśleć, bo nie odpowiada na głupie kawały, to jest według mnie zbyt duże nadużycie z Twojej strony.


Podchodzi do ciebie koleś i przedstawia się jako kobieta z TVN Meteo. Co robisz?
@Farrahan:

Przeczytasz w "Lancecie". Jak już publikować, to w czymś porządnym.


Łohohoho! Ale zabawne. To jest właśnie lewacka metoda. Zwymyślać kogoś (tu Macierewicza), insynuować nieprawdziwe informacje o nim, a na końcu udawać, że to tylko głupie żarciki. Brawo. Wymyśl sobie jeszcze kilka "zespołów".

Podchodzi do ciebie koleś i przedstawia się jako kobieta z TVN Meteo. Co robisz? Moją pierwszą reakcją byłoby "WTF? Jesteś facetem!"


Ja pewnie bym się przyłączył do zabawy,
@Derpin:

insynuować nieprawdziwe informacje o nim, a na końcu udawać, że to tylko głupie żarciki.


Na serio myślałeś, że "zespół Macierewicza" to termin medyczny?

Ja pewnie bym się przyłączył do zabawy, ale nie dziwi mnie to, że inni nie mają na to ochoty i wolą zignorować kawalarza.


Niektórzy ignorowali, niektórzy dostawali wścieklizny macicy, że TVN.

To tylko Twoja wypaczona opinia, że tamte osoby są na tyle zaślepione nienawiścią do TVN


Śmiechłem
@Farrahan:

Na serio myślałeś, że "zespół Macierewicza" to termin medyczny?


Już nie wymiguj się i nie kręć. Nie chodzi tu o mnie i nie chodzi tu o żadne terminy medyczne. Insynuowałeś, że Macierewicz ma coś wspólnego z tropieniem Żydów. Nie ważne, czy pisałeś to żartobliwie, czy nie. Napisałeś. Jak masz za małe jajka by się do tego przyznać, to po co zaczynasz tak się wydurniać?

Niektórzy ignorowali, niektórzy dostawali wścieklizny macicy,
@Farrahan: Nie będziesz mi mówił co mam robić!

Aha, to też jest charakterystyczne dla lewaków, że jak im coś nie idzie, to i tak nigdy nie są winni. Zawsze się znajdzie jakieś rozwiązanie. Zawsze kogoś można nazwać, że butthurtuje i wszystko obrócić w żart, żeby połechtać swoje malutkie ego, że się jest moralnym zwycięzcą dyskusji. :) Zapominasz jednak, że każdy kij ma dwa końce i równie dobrze ja mogę napisać, że
Pobierz D.....n - @Farrahan: Nie będziesz mi mówił co mam robić! 

Aha, to też jest charakter...
źródło: comment_p9jW0muCA46HZ3m76LHrwMFDA8frdrB8.jpg
@Derpin:

Aha, to też jest charakterystyczne dla lewaków, że jak im coś nie idzie, to i tak nigdy nie są winni.


Na jacha. Przecież lemingi nie odróżniające faceta od kobiety, plujący jadem na TVN nie są winni, to był tylko żart, oni nie chcieli itd. :)

Zapominasz jednak, że każdy kij ma dwa końce i równie dobrze ja mogę napisać, że śmieszą mnie malutkie, nic nie znaczące istotki, które marnują życie
Pobierz Farrahan - @Derpin: 


 Aha, to też jest charakterystyczne dla lewaków, że jak im coś...
źródło: comment_urPT8dtWlZ4eu3r6iQaocEhZHNLaa42X.jpg