Wpis z mikrobloga

@TheFriendlyNeighbor: Robiłem tą aplikacją i bez też. Działało bo próbowałem po ustawieniu i muzyka grała po otrzymaniu sms-a, a teraz też gra ale tylko chwilkę i się wyłącza. Niestety potrzebuję dla kilku kontaktów, aby mieć to ustawione gdyż dostaję w nocy też SMS-y ze zleceniami, a ciężko mnie dobudzić :)
@mefisto506: Ja bym poczekał na premierę W9. Należy pamiętać że WP został zaprezentowany prawie 4 lata po iOS i Androidzie, więc ma jeszcze trochę do nadrobienia. ( Z premedytacją nie biorę pod uwagę Windows Mobile i wcześniejszych palmptopowych wydań próbujących udawać system na komputer osobiste.)

Dla mnie środowisko pracy WP jest optymalne, kafelki są wygodniejsze niż małe ikonki i jednocześnie spełniają rolę widżetów. Pulpit roboczy WP dzięki Live Tiles dostarcza większej
@TheFriendlyNeighbor: Cały dzień się z tym bawie i nieraz muzyka gra i gra przy smsie przychodzącym,a większość razy urywa ją..Próbowałem już różnych ustawień wzbudzania, dotyku itp. Nic niestety się nie wyjaśniło.