Wpis z mikrobloga

Teraz Wam Mircy powiem, dlaczego granie na PC ssie pałę, a pecetowi gracze są traktowani niepoważnie. Kupiłem dzisiaj FIFĘ 15 na PC, spędziłem godzinę na dojazd do sklepu i godzinę na powrót, aby dorwać dzisiaj grę i pograć sobie jak najszybciej. Wracam do domu, wkładam płytę do napędu, najpierw trzeba oczywiście przypisać grę do konta i na innym koncie już nie pograsz, ale pomijam to. Okej, gra się zainstalowała, ja już banan na twarzy, że udało mi się dorwać grę przed premierą w LEGALNIE DZIAŁAJĄCYM SKLEPIE, że zaraz sobie odpalę i spędzę wieczór z moim ulubionym tytułem. Już mam odpalać grę, cały rozemocjonowany, a tu pojawia się napis, "GRA JESZCZE NIE WYSZŁA, NIE POGRASZ SOBIE MALUCZKI CZŁOWIECZKU". No #!$%@? mać, o co chodzi, skoro gra jest dostępna w sklepie to chyba dla każdego normalnością jest, że wkładasz ją do napędu i grasz. Przynajmniej było dla mnie do tej pory, człowieka, który całe życie gra na konsolach. Dlaczego na konsoli można włożyć normalnie grę do napędu i grać, bez połączenia z Internetem, bez przypisywania gry do konta, a na PC mam czekać jeszcze dwa dni, pomimo tego, że mam już fizyczną wersję gry? Ostatni raz kupiłem grę od EA na PC. #fifa #fifa15 #pcmasterrace #pecet #boldupy #boldupymotzno #gorzekiezale
Pobierz m.....4 - Teraz Wam Mircy powiem, dlaczego granie na PC ssie pałę, a pecetowi gracze ...
źródło: comment_bK9JqwKxcdkDoXpuwqQ9RnSqld97nENc.jpg
  • 17
Ej, ale narzekasz na coś na co się pisałeś. Co ty myślałeś że jak kupisz preorder to będziesz mógł sobie pograć wcześniej? A data premiery to jest dla podludzi? I nie wiem czemu to porównujesz z konsolami, tam też tak jest.

Takie szukanie dziury w moście :P
@maschio94: gra jest dostępna w sklepie wcześniej, żebyś w momencie premiery (pewnie o północy) mógł już zacząć grać, a nie dopiero wtedy jechać do sklepu. Zapewne gdzieś w sklepie była informacja, że możesz grać od jutra, jak nie, to wina sklepu.