Wpis z mikrobloga

home.pl. Promocyjna cena to coś koło 150 zł. Po roku wystawiają faktury na pełną cenę (800 netto chyba), ale da się bardzo mocno ponegocjować).

Jest autoinstalator wordpressa, dobry panel, świetny support i repo SVN.
  • Odpowiedz
@agentslug:

HAHAHAHAHAHAHA

Na home nie dziąłał mi php. Kiedy to \głosiłem dostałem informację że pliki php mogą zawierać tylko kod php (html w echo) zaś kod mieszany mogę umieszczać w ... html.

Kiedy powiedziałem że to głupie i niezgodne z żadnymi zasadami nie odpowiedzieli.
  • Odpowiedz
@agentslug: o home.pl słyszałem wiele złego i że ich usługi raczej trzeba omijać a mają tylko dobrą promocję.

@Lipathor: dobrze o tym wiedzieć! A pewnie nie włączą od tak tego dla jednego klienta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mika: też słyszałem o nich wiele złego, sam miałem ogromne problemy z usługą homecloud i nic mnie teraz do tego już nie przekona, niemniej na pomocniczy serwerek ich oferta jest świetna. Trzymam tam kilka małych serwisów, wszystkie projekty w SVN i poczty kilku klientów i wszystko śmiga od kilku lat. A najważniejsze, że support jest dostępny zawsze co niestety nie jest jeszcze u nas normą.
  • Odpowiedz
@Mika: o gzipa się ludzie od lat doprosić nie mogą, poza tym hosting w home.pl z racji ich dziwnego webserwera to ciągła walka z problemami niespotykanymi gdzie indziej. Polecam z rodzimych linuxpl.com a z zagranicznych digitalocean.
  • Odpowiedz
@Mika:

Serwisy mniejsze (jakieś wordpressy, site'y znajomych, blogi produktowe itp), poczty klientów, SVN, trochę backupów -> home.pl, linia profesjonalna.

Przy współdzielonym home.pl jest idealny, bo można tam ustawić sobie dla każdego site'u chroota. Przy jakimś włamie nie ma problemu z rozprzestrzenieniem fackupu na inne site'y. Konfiguracja jest banalna i nie ma zawracania głowy jakimiś bzdurami.

Produkcja to:

oktawave - serwisy bardzo produkcyjne które muszą być w Polsce i muszą mieć możliwość
  • Odpowiedz
@Mika: @Toczen: Do takich zadań nie znajdziesz niczego lepszego niż Progreso. Nie mogę o nich ani jednego złego słowa powiedzieć, potrafią udźwignąć dosłownie wszystko co chcesz. Nawet maja własny Panel administracyjny, który jest po prostu bajeczny. Cenowo też wypadają bardzo w porządku (nie za drogo, nie za tanio).

Jak będziesz chciał to napisz do mnie na PW to Ci wyślę jeszcze link do promocji, to skorzystasz z gratisów.
  • Odpowiedz