Wpis z mikrobloga

Mirki! Mam w koncu okazje moja wymarzona!!! :D (chybaaa)

Potrzebna mi rakieta tenisowa (ta którą gra Roger Federer)

Zazwa modelu: Wilson Pro Staff SIX.ONE 95

Waga 313g, rozmiar: 4

aliexpress link: http://www.aliexpress.com/item/HOT-Pro-Staff-Six-One-95-Tennis-Racket-Racquet-Roger-Federer-tennis-racket-With-Bag-and/1954010970.html

cena na aliexpress: 120zł

allegro link: http://allegro.pl/rakieta-wilson-pro-staff-six-one-95-blx-l4-i4608961813.html

cena na allegro: 599zł (to srednia cena rynkowa)

I pytanie, oplaca sie, czy czegos nie widze?

Znowu cos przeoczylem? :<<<

#pomoc #tenis #zakupy #aliexpressowyjanusz
p.....r - Mirki! Mam w koncu okazje moja wymarzona!!! :D (chybaaa)



Potrzebna mi ra...

źródło: comment_Jd2wxX3gauLYZkLPNAOQGSniPUqr9YlC.jpg

Pobierz
  • 17
@payner: Ta z alli nie jest oryginalna. W nazwie nie masz powiedziane, że jest to Wilson. Z drugiej strony na ali na pierwszym zdjęciu widać na obręczy fragment "Wils" czego nie ma na aukcji z allegro.
@mroz3: hm no ja sie znam, mialem ten model w rece, jesli to real zdjecia to jest identyczny z tym co mialem, i ogladalem w sklepach stacjonarnych.

czyli nawet jesli to podrobka to podrobki moga wygladac identycznie? :p no bo chyba o to chodzi w podrobkach :>>>
@payner: tylko, że niech bedzie robiona z gorszych materiałów to wywalisz kase w błoto. Powiem szczerze, że jakięs chomiki czy myszki za dolara to można kupować ale rakiete to bym wołał zaoszczędzić i kupić prawilną nie od kitajca. Zrobisz jak uważasz bo wg mnie troche niepotrzebnie się napałiłeś a kase co teraz na to wydasz możesz odlożyć i kupić tego Federera gdzieś oryginalnego w sklepie.
@mroz3: ech.. wlasnie Ci powiem ze podobnie mysle, ale taka lipa u mnie z kasa ze jak widze 600zl za rakiete to sa to ogromne pieniadze dla mnie. jesli wyglada jak na zdjeciu to moze i nie zalowali materialow.

wlasnie co ciekawe mi sie przypomnialo trener tenisa (kiedy jeszcze mnie na lekcje bylo stac) mowil nam jako ciekawostke, ze produkcja rakiety tenisowej to 9$ .. chyba ze wilson robi z jeszcze