Wpis z mikrobloga

Przyszli jakiś hipiso-rasta fani Cejrowskiego do mnie do pracy. Nie zdziwiłoby mnie to, że na boso, gdyby nie fakt, że raczej chłodnawo jest teraz. Nawet fajne te loszki z tymi mopami na głowie. Fajnie jak dziewczynka łazi gołymi stópkami, ale nie szkitami #!$%@? całym dniem. #heheszki Co te lewaki to ja nawet nie wiem.

#pracbaza #zycieczysmierc
  • 7
  • Odpowiedz
@pivo14: Fani Cejrowskiego, bo chodzili na boso.

Lewaki, bo jeden z tej grupy, akurat wyjątek bo w butach miał czerwoną gwiazdę na koszulce i jakieś czerwone plamki obok niej.

@Three_Dee: Jakie nalewanie? Skorzystali z kibla, kupili orzeszki i poszli dalej. Tylko ten lewak, kupił olej Mobila i coś jeszcze. Nie wiem co ma mnie boleć, czuje się dobrze dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Three_Dee: Nie. Dla jaj sobie napisałem lewak, bo miał czerwoną gwiazdę na koszulce i jakiś jeszcze kropki czerwone nie wiem co to było. Najwyraźniej ty masz ból dupy, że jadę lewak lewak. Mam powody by tak pisać, bo trochę te środowisko znam więc mam powód by czasem mniej lub bardziej pogardliwie się o nich wyrażać. Ja mam generalnie to w dupie, bo wiem, że ten synek to po prostu gówniarz
  • Odpowiedz