Wpis z mikrobloga

Należy szanować innych. Ja sam kiedyś ładnie przejechałem się w takiej sytuacji. W moim mieście było spotkanie z rozpoznawalnym i miłym komentatorem sportowym Przemysławem Babiarzem. Jako iż staram się unikać oglądania telewizji, tej sławy nie znałem. Przyjechał on do naszej okolicznej luksusowej restauracji, a ja witając się z nim powiedziałem "ale z ciebie musi być chłop na baby panie Babiarz", taka gra słowna. Niestety zamiast rozluźnić atmosferę tylko ją zagęściłem.

Nagle Podchodzi do mnie trzech starszych panów leśniczych i nalega bym przeprosił pana Babiarza. Przeprosiłem ale niestety to nie było wystarczające. Musiałem pojechać Oplem Pana Babiarza do uzdrowiska w Ciechocinku. Tam odbywałem karę, którą było granie w bingo z paniami w podeszłym wieku. Moja miłość do bukmacherki i całego świata skończyła się. Nie odnajduję szczęścia w prowadzeniu spraw rozwodowych ani w chodzeniu Nordic Walking po ścieżkach Pyrrusowych. Cytując pewnego znanego magika "Ile dałbym by by zapomnieć wszystkie chwile te"

#pasta #brelcontent #breligion