Wpis z mikrobloga

@PlayTheGame: a co mnie obchodzi, że gramy w gałę z Niemcami? Widzę należysz do tych podludzi, którzy myślą, że jak mam w dupie trzeciorzędny sport - siatkówkę, to muszę być kibicem piłki - na którą mam generalnie też #!$%@?.

Pewnie oglądasz siatkówkę tylko dlatego, że drużynie "narodowej" dobrze idzie; jakby szło źle.. to pewnie musiałbyś oglądać skoki narciarskie (ale jakoś coś już o nich nikt nie mówi skoro Małysz nie wygrywa),
Pewnie oglądasz siatkówkę tylko dlatego, że drużynie "narodowej" dobrze idzie; jakby szło źle.. to pewnie musiałbyś oglądać skoki narciarskie (ale jakoś coś już o nich nikt nie mówi skoro Małysz nie wygrywa)


@fledgeling: Nie przepadam za oglądaniem sportu w TV, ale trzeba być ignorantem, żeby nie wiedzieć, jakie sukcesy w tej chwili odnosimy w skokach narciarskich i co się odegrało pół roku temu w Soczi.
z jednej strony fajnie, a z drugiej strony nobodycares bo na arenie swiatowej siatkowka nikogo. ciesze sie z dzisiejszego finalu ale z drugiej strony bardziej grzalby mnie chocby cwiercfinal mistrzostw europy w noge 2 lata temu i np. rozmontowanie ruskich w grupie.