Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie wkur**a to że nagle wszędzie dookoła wszyscy interesują się piłką siatkową?

Gdzie się człowiek nie rozejrzy to nagle wszędzie widać pełno fanów siatkówki. Na facebooku co drugi wpis o tym jak to się nie emocjonuje i kibicuje a po wygranym meczu to już w ogóle fala wpisów" POLSKA POLSKA POLSKA ! " W pracy pierwszy temat jaki się pojawia to siatkówka, wśród znajomych to samo, w domu siostra i mama podczas meczu śledzą relacje live bo polsatu brak.

Gdy się mnie ktoś pyta i odpowiadam że nie wiem jaki wynik - nie oglądałem, to każdy w szoku jak to, dlaczego takiego meczu nie oglądałem.

A ja po prostu się siatkówką nie interesuję - tak jak pewnie 95% tych wszystkich którzy się obecnie tak jarają, szczycą i starają udowodnić jakimi to nie są kibicami. Nie potrafię zrozumieć tego całego populizmu. Bo wiem że gdy się skończą mistrzostwa to większość już nie będzie śledzić poczynań reprezentacji w imprezach typu Memoriał Wagnera.

2 tygodnie przed mistrzostwami Ci o których mówię nie byli by w stanie wymienić 4 siatkarzy grających w reprezentacji.

Oczywiście jak najbardziej chcę żeby polska reprezentacja wywalczyła złoty medal - ale wysyp sezonowców i kibiców sukcesu mnie bardzo mocno irytuje.

PS. Do tego ciągle słychać głosy #janusze którzy nie mogą pojąć dlaczego tyle pieniędzy ładuje się w piłkę nożną jak mamy taka wspaniałą reprezentację w siatkę....

#niepopularnaopinia #oswiadczenie #januszesiatkowki #januszesportu
  • 5