Wpis z mikrobloga

Mireczki zamówiłem sobie paczkę z aliexpress od jakiegoś ding donga. Wszystko szło dobrze i dzisiaj dotarła do mojego urzędu pocztowego. Tylko ustawił mi się dziwny status w trackingu, od razu po nadejściu przesyłki wskoczyło "Oczekiwanie przesyłki do odbioru w placówce". Nie ma wpisanego żadnego awiza ani nic. Ktoś miał taką sytuacje? Mam iść odbierać bez awiza czy jakiejś pani Halince się przyciski pomyliły i mam normalnie czekać na listonosza?

#poczta #pocztapolska
  • 7
@meh0wski: Akurat tego nie zamawiałem ale kupowałem sobie klona arduino z akcesoriami, tak więc pewno zobaczyli kolorowe kabelki, doszli do wniosku że bomba i przecięli zielony ( ͡ ͜ʖ ͡)
@romo86: Ojć to niezbyt fajnie. A już się cieszyłem, chociaż w trackingu nic nie mam o urzędzie celnym i paczka nawet nie szła przez osławione Zabrze tak więc jest jeszcze nadzieja.
@Waffenek: nie słuchaj tych głupców, żadnego cła ani VATu nie będzie jeśli nie dosyłałeś dokumentów.

Dzisiaj sobota także listonosz nie przyjdzie i są dwie opcje:

- wszedł im zły status i w poniedziałek listonosz przyjdzie,

- z racji tego, że dzisiaj sobota i poczta pracuje, ale listonosz nie chodzi, przesyłkę dzisiaj możesz odebrać w placówce. Jeśli nie odbierzesz to prawdopodobnie w poniedziałek przyjdzie listonosz. A jeśli nie to rzeczywiście będziesz musiał
@WatchYourBack: Fakt, miałeś racje, właśnie wróciłem z wyprawy na pocztę żeby się dopytać i dowiedziałem się że "komputer się pomylił"(ah te rozkojarzone elektrony w złą stronę w procesorze skręciły) i że "paczki nie ma w systemie"(no tak, bo w internecie to sprawdzam przy pomocy telepatii). I że w poniedziałek już będzie u mnie. Ogólnie poczta polska taka zinformatyzowana. Dzięki wszystkim za pomoc.