Wpis z mikrobloga

Weźmy taką osobę, roboczo o imieniu Felix. Felix nie jest w stanie zaznać snu. 20 lat, nie doświadczył snu. Godzina 5:30. Świat się kręci swoim tempem. To tempo nie zwalnia, choć mogłoby się zdawać. Ulice są puste. Na szczęście niedługo wstanie dzień, wstaną ludzie. Teraz ci ludzie śpią, przemierzają światy własnej świadomości. Własnej, w tym sedno. Swoje myśli, tylko swoje. We śnie. A Felix nie doświadczył nigdy tego. Inni rano zaczynają swoją
  • Odpowiedz
@Luxik: Nie wiem, co się robi na PG, u mnie to byłoby całkiem spoko są doświadczenia i analizować dane doświadczalne można się nauczyć, to na plus. Tylko w #!$%@? czasu zabiera.
  • Odpowiedz
@Luxik: Ale jedna nocka raz na jakiś czas, czemu nie? Pofilozofować można :)

Ludzie wstają, przeciągają się, patrzą na siebie w lustrze, zmęczeni. Dopiero się rozpędzają. To jest jak wahadło. Felix tkwi wciąż po jednej jego stronie. Felix patrzy na wstających ludzi. Już nie śpią, ale po części jeszcze pozostają w objęciach Morfeusza. Tym bardziej obcy. Niby zaraz obok, a jeszcze w drodze ze swojego małego świata. Mieć wokół siebie przebudzonych
  • Odpowiedz
@Luxik: Jak ktoś dłubie w wordzie wzory i wykresy to ma kaszanę i tyle, czasu ogrom zajmuje. Ja mam II pracownię fizyczną, i w sumie całe doświadczenie i wykorzystanie aparatury sam opracowuję, co ma większy sens, a potem sprawozdania a la publikacja. Tylko akurat mam taki kiepski temat, że masę gaussów musiałem dopasować, aby skalibrować scyntylator. Ale to wciąż jest zmiana 5 parametrów w gnuplocie. Wzory w latexu pisze się może
  • Odpowiedz