Wpis z mikrobloga

@gugas: Zapomniałaś jeszcze wyszególnić różowe koszule osobno. To jest dopiero dramat.

A zestaw dobry z tym ciemnoczerwonym krawatem, nawet niezależnie od kiecki. Słyszysz @nodikv: ? Dobrze robisz :P

A czarny krawat do czarnej marynarki z białą koszulą wygląda jak z obsługi pogrzebowej.
@gugas: Co jest zlego w czerwonej koszuli? (ale nie mowie o takiej #!$%@? czerwieni, ostatnio kupilem sobie taki zestaw w hg (seria red) i wyglada przezajebiscie (i nie tylko ja tak uwazam;P)
@jarbi: ja jestem zwolennikiem klasycznej elegancji i wszelkie kombinacje kolorystyczne w przypadku koszul nie podobają mi się. Wierz mi, nigdy mężczyzna nie bedzie wyglądał tak dobrze, jak w białej koszuli, klasycznym krawacie w kolorze krwistej czerwieni i dobrze skrojonym garniturze.
@gugas: Klasyczna elegancja ? Na studniówke bardziej pasuje smoking ale to zależy od kultury i prestiżu szkoły, biała koszula ze sztywnym gorsem i spinkami, czarny pas smokingowy i czarna muszka najlepiej wiązana. Jak partnerka ma czerwoną suknię to można założyć czerwony pas smokingowy i czerwoną muszkę.
@eacki8: podejrzewam, ze w elitarnych szkołach chodzi sie w smokingach na studniówki. Ja osobiście mężczyzn w smokingach uwielbiam, szkoda, ze w dzisiejszych czasach rzadko sie wymaga black tie na weselach/imprezach.
@gugas: Ja ostatnio byłem w smokingu na imprezie sylwestrowej. W Irlandii do dziś na zaproszeniach na oficjalne imprezy jest pisane "black tie" albo "white tie" (w przypadku gdy wymagany jest frak)
@eacki8: u mnie w rodzinie smokingi nosi się czesto, mdz. in. na Wigilię czy każde wesele. W Irlandii podejrzewam, ze ten zwyczaj jest nieco popularniejszy, niż w Polsce, tutaj mężczyzna w dobrze skrojonym garniturze to rzadkość:)