Wpis z mikrobloga

@Rubens: Tak też mi sie wydaje, ale wolę zapytać.

@dropsky: To tak samo jak ubieranie dwóch samych skarpetek. Niby kogo to interesuje, ale jednak większość dopasowuje skarpetki parami.
  • Odpowiedz
Imho krawat dopasowujesz wzgledem reszty swojego ubrania (np wxgledem koszuli). Jak juz tak chcesz wpasowac sie w kiecke, to wez czerwona koszule i waski czarny krawat.
  • Odpowiedz
@gugas: Czarny i czerwony mi się nie podobają w połączeniu. Do tego nie mam ani czerwonej koszuli, ani czarnego krawatu.

Śmiesznie, bo moja partnerka kategorycznie nie chce mojego czerwonego krawatu, ale nie bedzie miała wyboru.
  • Odpowiedz
@nodikv: czarna koszula i czerwony krawat to połączenie, które pasuje do remizy:) żaden poważny facet nie ubrałby sie w czerwoną koszulę do garnituru, więc dobrze, ze CI sie ne podoba:))

A partnerka jak zobaczy, to na pewno doceni. To jest z bardziej klasycznych połączeń, zawsze odpowiednie:)
  • Odpowiedz
@nodikv: A czemu Ty się masz dostosować do niej, a nie ona do Ciebie? :) Kupiła taką jak się jej podoba i teraz Ty musisz kombinować i się zastanawiać. Poza tym w takim wieku już się dać podporządkować dziewczynie...

EDIT: No dobra, też jestem pantoflarzem...
  • Odpowiedz