Wpis z mikrobloga

#hot16challenge #rap i tak jak sie spodziewalem, do udzialu w zabawie nabrali no-nejmow ktorzy biora kolejnych no-nejmow i tak dojdziemy do 12latkow. Kim do #!$%@? sa SZAD, PLANET ANM, WUZET, MANIFEST, SZYNA, MATIS, THEODOR, RAKRACZEJ, ADM, RUFIJOK (ksywy z glamrap). Tylko Theodora kojarze. #!$%@? Wucet, ATM i Matiz zajebisci raperzy nagrywajacy raz do roku z okazji dozynek bo soltys poprosil i maja komputer na wsi...
  • 16
@2f1i: @bewuce: no nie marny trol tylko z tego "czelendzu" robi sie gowno rowne ice baket czalendż, zapraszaja jakies gwiazdy z #!$%@? dolnego do ktorych sluchania sie nawet ich wlasna dziewczyna nieprzyznaje. Trzeciego Wymiaru ani razu nie sluchalem wiec nie kojarze i kolo #!$%@? mi to lata kim on tam jest( ͡° ͜ʖ ͡°) .

@knoxv1lle: to teraz prosze o tl;dr o Rakraczej, Rufijok i
@Bartekzuch: tak, glowny nurt, #!$%@? w audi + sidnej polak. Dla mnie polski rap skonczyl sie na 2005-2006, cala reszta po tym smierdzi #!$%@? i 1/100 kawalkow jest ktorych moge posluchac wiecej niz 5 razy dziennie
@cordant: DLA MJIE POLSKĘ MUZYKA #!$%@? TYLKO Z PRZYSZLOSCI I JEDZENIE W TABSACH NIE ZIEMNIAKI. Oddychamy CZYSTYM TLENEM PRZYSZLOSC TYLKO ROSYJSKI RAP PRAWILNY POD SPIRYT
@bewuce: @2f1i: @knoxv1lle: @Bartekzuch: moze i moje postrzeganie tej sprawy jest dosc radykalne, ale mialo to szanse naprawde rozpowszechnic sie na swiat a nie zamknac sie na wlasnym podworku nominujac "ziomkow mojego ziomka". Wystarczylo nie wiele, byle ktorys z bardziej wplywowych raperow np OSTR czy Peja (o ile by wzial udzial) oraz reszta majaca jakies wplywy za oceanem (nawet popek nagrywa z game'em) wyzwala kogos z tamtad -
@cordant: Po pierwsze jak czytam twoje rap refleksje to mi się śmiać chce do porzygu..

po drugie, ta "zabawa" pt. Hot16Challenge ma dosłownie MOŻE max. 2 tygodnie +/- 3 dni. Ty myślisz, że Polska to Ameryka i wszystko stąd idzie w świat jak Polacy ? NIE, NIE i NIE. Dej se siana i poczekaj, bo na pewno trafi tam gdzie trzeba.