Wpis z mikrobloga

Rok 2005. Będąc jeszcze małym szczylem, nie mającym pojęcia o muzyce udałem się w Niemczech do sklepu z płytami muzycznymi. Był to jakoś okres przed moim urodzinami. Nie miałem pojęcia co chcę dostać, ale zawsze w pewien sposób czułem pasję do muzyki. Było to jeszcze długo przed tym, zanim zacząłem grać na gitarze. Jeszcze wtedy nie wiedziałem co to jest.

Wszedłem... Przed moimi oczyma ukazała się półka z płytami CD. Miałem wtedy Discmana, więc nie było problemu, aby ją odtworzyć. Było wielu nieznanych mi wykonawców... Wybrałem klika płyt, o których mniej więcej już gdzieś słyszałem (Crazy Frog (jakieś najlepsze hity), Black Eyed Peas (Monkey Buisness) oraz... Mezmerize od System of a Down). Podszedłem do mamy. Ona się tak popatrzyła.

3 płyty? Nie za dużo? Kupię ci tylko jedną, więc wybierz, a resztą odłóż na półkę.


Ja tak się popatrzyłem. Czarne Fasolki kojarzyłem, bo często leciały ich piosenki na Vivie... Crazy Froga też.

System of a Down... Hmm

Mój "kuzyn" tego słuchał. Wybrałem opcję numer 3. Udałem się do kasy, kupiłem i w drodze do domu podziwiałem piękne wydanie z wypukłymi napisami.

Jak odpaliłem, trochę byłem w szoku, ale ta muzyka całkiem wpadła mi ucho. Mama też chciała posłuchać...

Ależ SYNEK! To jest HARD ROCK


Wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Praktycznie całe wakacje spędziłem na słuchaniu tej jednej płyty. W drodze powrotnej do polski słuchałem jej przez bite 12 godzin. Te same piosenki. Całą drogę.

Jest to również mój pierwszy album w mojej kolekcji płyt :)

#muzyka #systemofadown #rock #metal #rezixblog
R.....x - Rok 2005. Będąc jeszcze małym szczylem, nie mającym pojęcia o muzyce udałem...
  • 3
@JavaDevMatt: Znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze fajne od nich jest Zetsubou Billy, bodajże w jakimś anime było, chyba Death Note (nie wiem, nie oglądam anime), kolega mi chyba wspominał.

Jeszcze co od nich mi się podoba ROLLING 1000toon

Generalnie ciężko mi coś nowego polecić. Najczęściej to ja polecam ludziom, co mają słuchać xD

Jeżeli chodzi o podobny styl, to bardzo mi przypominają nowojorski zespół Mindless Self
R.....x - @JavaDevMatt: Znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Jeszcze fajne od nich jest Zetsubou Billy,...