Wpis z mikrobloga

W sobotę ktoś napisał, że na betdad.com dostaję się 20 zł na start za free, jedynym warunkiem było napisanie do nich e-maila. Napisałem do nich w sobotę (po angielsku, bo nie byłem pewien czy mają polski support) i dzisiaj o 13:00 mi odpisali (po polsku) i mam już ten 20PLN na koncie.

Co dziwniejsze, nie mam pojęcia jaki jest wymagany obrót, a właściwie czy jest on wymagany, bo regulaminu tej promocji nie ma nigdzie na stronie, ani nic mi o tym nie napisali. Jednak myślę, że nie ma co liczyć na to, że wypłacimy z miejsca hajs, bo trzeba im przesyłać dokumenty przy pierwszej wypłacie:).

Ogólnie to jest jakiś nowy buk, ale jeśli dają na 20zł na granie, a podajemy im jedynie swoje dane, to myślę, że warto spróbować, mimo, że chyba nie znajdziemy w necie żadnego info czy są wypłacalni.

#bukmacherka
  • 5
@jabukasiga: @sartek: a widze ze trzeba obrocic 7 razy ale nie mozna wygrac tym bonusem wiecej niz 200zl, wiec jesli uda Ci sie uzbierac 200zl przy 5 zakladach, to juz za kolejne wygrane nie da sie wiecej wyciagnac