Wpis z mikrobloga

@zonaksiedza: bieg nie ksztaltuje posladkow na 9/10.. chyba, ze sie ma te buty, co tak kiedys reklamowali xD a martwe ciagi robisz? No i nie uzywaj rekawiczek, bedziesz miala zrogowacialy naskorek. Boj nie bedzie zadowolony, ale niech wie, ze ma samice alfa!
  • Odpowiedz
@PatatajvonSkowyrny: ja te rękawiczki na zime potrzebowac moge, bo nie wiem jakie będą mrozy jak do -15 spadnie a czasem wiecej, to ja się boje ze skóre sobie zniszczę ;( ja tak bardzo nie biegam na poprawienie wygladu, skupiam się bardziej na dystansie i poprawianiu czasu. najwięcej ćwiczeń siłowych to podbiegi (siła w nogach), na lepszą wydolnosc interwały i rozsciaganie nóg do tego, to mi najwięcaj czasu zajmuje.
  • Odpowiedz
@zonaksiedza: a, o takich rekawiczkach mowisz... jak bedziesz sobie kupowala, to takie na dwa palce, bo jest cieplej i beka z ich wygladu, jeszcze jak maja jakies sznureczki, dzwoneczki czy inne pierdołki xD. Ja chodze zawsze w skorzanych, mam rozne kolory/rodzaje, ale generalnie te co mam nie naleza do najcieplejszych, wiec jesli masz zamiar siedziec w iglo, to odradzam.

Bierzesz udzial w startach/eventach, czy tak sobie po ulicy śmigasz z
  • Odpowiedz