Wpis z mikrobloga

Co ja dziś #!$%@?łem, to ja sam nie wiem. Kupiłem sobie słuchawki bluetooth za 300 zł. #!$%@?, za 300 zł. Przed wciśnięciem "KUP" na #allegro i potwierdzeniem, myślałem sobie "#!$%@?, to JEST MI POTRZEBNE, ROZUMISZ?". Potem sobie myślę.. #!$%@? przecież, za te kasę miałbym takie słuchawki na kabel, że ja #!$%@? i #!$%@? smutłem.

Jedyne co mnie pociesza i jeszcze bardziej smuci, to fakt że już do końca mi się #!$%@?ły słuchawki nokia bh-505 (swoją drogą, były na 100% #!$%@?ą podróbką, bateria podczas spoczynku nie wytrzymywała 8 godzin, dwa razy m się złamały [super materiał #!$%@?], co poskutkowało naruszeniem kabla wewnątrz konstrukcji, efekt - prawy głośnik #!$%@? przerywał).

#chwalesie #zalesie #przegryw #przegrywczywygryw
źródło: comment_99ieFsZDHggn2I4NlxW6pgE9AZuPKLRv.jpg
  • 7
@sanewryler @farfi : Nie, nie. Kase raz dwa wpłaciłem przez PAYPAL i #!$%@?, wstyd własnej głupoty i chwili bezmyślności. W sumie, do biegania będą jak ulał. Mam nadzieje, że sprzedawca mi wyśle oryginalny towar, bo jak nie to mu chyba w dupę je wsadzę (żartuje, zamknę się w piwnicy i będę płakał nad swoim #!$%@?). Przy okazji jak ktoś ma zamiar kupić te słuchawki Nokia BH-505 i w zestawie będzie tylko kabel
@NathanielD: jeszcze nie jest za późno, masz pełne prawo zrezygnować z zamówienia.

Ja, jak kupuje coś droższego i średnio potrzebnego, dodaje produkt do koszyka i wyłączam allegro. Wchodzę za kilka dni, zaglądam do koszyka i jeśli nadal tego chcę to kupuję. Kilka razy kupiłem sprzęt pod wpływem emocji i teraz się kurzy.
@WesleyGibson: Mam mieszane uczucia. Przy zakupie tych słuchawek Nokii wychodziłem z założenia, że posłużą mi trochę dłużej, niż słuchawy na kabel (w nich zawsze, zawsze w końcu #!$%@? się kabel). Kiedyś miałem Motorolki s9, były zajebiste w #!$%@? i miałem je przez długi czas, wszystko w nich było na plus. Sam je rozwaliłem a dokładnie prawy głośniczek. Po 4 LATACH podłączyłem je pod ładowarkę i sprawałem do urządzenia - i co?
źródło: comment_YOAQ5ONiq0uTTsd3PSjjZIhSzx05X6NQ.jpg