Wpis z mikrobloga

Jak żyć? Dzięki aktywności w tym wpisie SamcaAlfa byłam bardzo blisko umówienia się z nim w najbliższy weekend. Rozmawialiśmy chwilkę na privie, dowiedziałam się tego i owego.

Jego zainteresowanie pędziło po amplitudzie - od pobudzenia seksualnego po groźby abym z nim nie pogrywała bo ma inne koleżanki na oku.

Roller Coaster od erekcji do focha. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oczywiście korespondencja pozostanie między nami, ale dotarło do mnie, że ten człowiek jest skrajny w każdym calu. Teraz @SamiecAlfa ma bana i nie dowiem się, czy w ogóle chciał się widzieć w tę sobotę.

#samiecalfacontent #samiecalfa #zrozumiecwykop #gorzkiezale
  • 25
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: i by Cię zadźgał jakimś nożem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Jade: No risk - no fun. Naprawdę myślałam, by pogadać z nim i zobaczyć, czy na widok przyzwoitego różowego paska nie zadusi go czasem stulejka. No ale popyskował i znów banan... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

no chyba że z kuzynem dronami steruje w Iraku)a on
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: Nie smutaj "ruszofa" może SamiecOmega po prostu wypił wczoraj troszku więcej niż zwyczajowe 1,5 litra czystej i doszedł do 2 a być może 3 litrów i teraz śpi?Jak wstanie to licz na to że z multi sie może odezwać.
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: Ależ Aniu, niespotkanie się z nim teraz byłoby niemiłe! Sądzę że napisze jeszcze do Ciebie z nowego konta i na Twoim miejscu poszedłbym - przynajmniej nie będziesz się nudzić ;)


@Usmiech_Niebios: Myślę, że powinno być nowe odznaczenie: Survivor za spotkanie z tym zawadiaką w realu. I ja bym ją pierwsza dostała. ( ) A następnie ten pozwany Mireczek... o ile by przeżył... ( ͡
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: mało to niebieskich pasków na wypoku? Zawsze możesz się z kimś innym umówić. Z kimś zdrowym psychicznie xD


@Jade: Alfa wśród samców jest tylko jedna jak lew jest król sawanny. () A poważnie - byłam ciekawa czy go zaszczuwacie czy naprawdę jest eknięty. No i... No wiesz...
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: ładnie piszesz, podoba mi się, że zdania są ortograficznie poprawne i stylistycznie świetnie skontruowane. Grammarapprove.


@chilling: Dzięki, zawsze staram się pisać poprawnie i doceniam, gdy inni to robią.

@AbbyLockedheart: ale tak serio to po co tak mocno naciskasz na spotkanie z nim? Atencjometr Ci dołuje, że chcesz być taka "zauważona"? Nie ogarniam zupełnie publicznego (w komentarzach na mirko) umawiania się (nie dla beki).


@chilling: Robię to trochę
  • Odpowiedz
Atencjometr Ci dołuje


@chilling: Właśnie sobie uświadomiłam - gdyby zależało mi na atencji wkleiłabym chyba treść rozmowy. Mireczki by plusowały. ( ͡ ͜ʖ ͡) Tak więc dzielę się przemyśleniami raczej.
  • Odpowiedz
chciałam zweryfikować czy jest nieśmiałym zmyślaczem czy rzeczywiście ma takie ego jak stąd do Zanzibaru


@AbbyLockedheart: czyli bycie zawadiaką i robienie szumu wokół siebie jest skuteczne (;

Cel osiągnął - stworzył rumor, w blasku którego niektóre mirabele (świetne określenie) chcą się rumienić.
  • Odpowiedz