Wpis z mikrobloga

Idąc śladem mirka @goryptic i tagu #rysowaniew30dni Postanowiłem podjąć takie samo wyzwanie, długo czekałem na książkę (szła z zagranicy) ale w końcu przyszła, pełen chęci wziąłem się do pracy (moje umiejętności związane z rysunkiem lub techniką są równe zeru, dosłownie) Postanowiłem założyć własny tag, #tinyrysuje i biorąc przykład z Goryptica publikować swoje postępy (możecie je porówynwać do jego postępów - ta sama książka). Jeśli pomysł nie spotka się z zainteresowaniem nie będę publikował więcej prac - jedynie wrzucę dzień pierwszy i ostatni, kiedyś tam.

Dzisiaj wykonałem test, który kazał wykonać autor (w celu porównania umiejętności z końcowym etapem nauki) który tutaj publikuję (dom/samolot/obwarzanek). Pozdrawiam

#rysowanie #nauka #rysunek #tinyrysuje <- zapraszam.
t.....i - Idąc śladem mirka @goryptic i tagu #rysowaniew30dni Postanowiłem podjąć tak...

źródło: comment_bxCpN8enhRVzWYc3k1KUnNPG0Or5EFiq.jpg

Pobierz
  • 22
@ttinyowski: Wrzucaj wszystko, jeśli nie będziesz miał siły żeby to robić przy każdym etapie, to chociaż co parę dni wrzuć wszystko co naszkicowałeś. Raz, że może ktoś ci coś poradzi, a dwa, że sam też robię ten kurs i będzie mi raźniej :D
@ttinyowski: Będę obserwował. Powodzenia życzę i dotrwania do 30 dnia :) Jak Tobie się uda to i ja zacznę ( mówię tak dlatego, że moja umiejętność rysowania jest na poziomie Twojej ).