Wpis z mikrobloga

@BartoszCoyote: tak, ale nie na ladderze (chyba że WoL). Nawet nie musisz kupować gry.

http://www.wykop.pl/link/1832189/od-dzis-mozna-grac-w-starcrafta-2-za-darmo/

@apm450: pliki Heart of the Swarm są na dysku każdego, kto ma nawet tylko WoL. Ba, nawet WoL-a nie trzeba mieć.

@JahMuffin:

nie rozumiem strategii kupowania tylko WoL


Ja ogólnie nie rozumiem po co kupować takie dedgejmy jak SC2. Płacisz tylko za kampanię i możliwość gry na ladderze. Zresztą kampanię da się odpalić nawet
@JahMuffin: to jest dedgejm już od minimum roku. Ale nikt np. z polskiego ESL-a ci tego oficjalnie nie przyzna. Ale każdy głębiej siedzący w scenie wie o co chodzi. Bardziej ty się ośmieszasz próbując temu zaprzeczyć :D
@JahMuffin: Nerchio tę grę nazywa dedgejmem już od paru lat. Nie oszukuj się. Ta gra kiedyś była w top2/top3 na twitchu jeśli chodzi o ilość widzów. A teraz? Kiedyś na polskich streamach ESL naprawdę był ruch, teraz się wszyscy dziwią jak będzie chociaż tysiąc widzów na jakimś streamie. Marny tysiąc i na czacie zaskoczenie. Zwykle to 300 w porywach 600. Przecież to żałosne. Polski ESL robi dobrą minę do złej gry,
@lukewieladek: nie ma za dużo do myślenia. Sam pewnie kupię, bo ciekawi mnie kampania itd. No i mam dwie poprzednie, więc chcę mieć komplet. Blizzard pewnie wprowadzi nowe funkcje z tej okazji, tak jak to zrobili przy HotS. Tylko jest dobra i zła wiadomość. Niebiescy skupiają się na Heroes of the Storm, co zapewne przesunie premierę LotV. Biorąc pod uwagę odstęp pomiędzy WoL i HotS, gra powinna wyjść na przełomie 2015/2016