Wpis z mikrobloga

@MasterSoundBlaster: Tak, dostałem bana za to, że Kovacs zaczął wyzywać mój klub, no to mu odpowiedziałem, potem się bronił, że to cytat z filmu, nazwał mnie prostakiem, to też mu odpowiedziałem, że jest "frajerem" (super obraza k---o), ale nie mam zamiaru pisać z tego konta zbyt dużo

@SamiecAlfa: A ty idź pisz pozwy, bo trochę czasu Ci to zajmie
  • Odpowiedz
@Kovacs: a ty obrażasz mnie, mój klub, moją rodzinę która też im kibicuje, kilkanaście tysięcy innych kibiców i w czym jesteś lepszy? Dodatkowo obrażasz tradycję klubu i miasta, no ale co ty możesz o tym wiedzieć, piszesz w necie i kozaczysz, a żeby jeszcze było gorzej biegasz z płaczem do moderacji
  • Odpowiedz
@Kovacstobaba: Stary, już pisałem to był cytat, nie było moim zamiarem obrażać kogokolwiek czy czegokolwiek, no ale jak widać na załączonym obrazku Ty niestety musiałeś wjechać na moją rodzinę, c--j jakbyś mi pojechał zaśmiałbym się. No ale rodzina? Ogarnij się lepiej bo jak widać to Ty tutaj kozaczysz.
  • Odpowiedz
@Kovacs: Dalej się nie nauczyłeś płaczku, Boże jesteś żałosny. Wystarczyło mnie przeprosić, bo ja poczułem się bardzo urażony, ja też bym przeprosił i po sprawie. Dla mnie nie ma znaczenia czy to był cytat czy nie, mogę znaleźć 100 cytatów z polskich filmów obrażających Ciebie i Twoją rodzinę, wtedy będzie ok? Ja już kończę zakładanie kont, to też sobie zgłoś, możesz sobie dodatkowo zwalić konia patrząc w zgłoszone naruszenia
  • Odpowiedz
@Kovacs: Powiedziałeś że to cytat, a potem jeszcze mnie obraziłeś xD Może zamiaru nie miałeś, ale to zrobiłeś i to podwójnie, w dodatku nigdzie nikogo nie przeprosiłeś, a jeszcze bardziej brnąłeś w zaparte. Ja teraz nie mam zamiaru Cię za nic przepraszać, potwierdziłeś moje przypuszczenia co do siebie i dalej brniesz, gdybym napisał do kogoś " w imię zasad s--------u" a on by stwierdził, że go to obraża, to napisałbym
  • Odpowiedz
@Biegniesz_z_placzem_do_moderacji: jesteś jakiś p------y czy tylko udajesz... Serio spiąłeś się o cytat, ok mógł Cię obrazić przyznaję, ale sam nie umiesz przyznać że Twoje słowa o mojej rodzinie były poniżej wszelkiej krytyki. I nie kreuję się na żadną ofiarę bo mnie ta sprawa całkiem nie obchodzi, jesteś tylko literkami które się strasznie spinają. Przykro mi taka jest prawda.
  • Odpowiedz