Wpis z mikrobloga

@shichibukaii Nie mam, jak bedzie kolega (KAPITAN :D) to mu powiem zeby mi wyslal. Tam nie ma zadnej drabinki chyba tylko na sucho sie wspiuje. na blogu tlou to bylo. Na razie zagralismy tylko z jakimis francuzami 2:0. :) z polakami mielismy grac w czwartek ale im sie wysypala druzyna i prosili o dwa dni na uzbieranie. minely wiec chyba walkower... a vironzz urwal rozmowe w polowie, gdzie stanelo na pon o
@REMIR3X no to gratulacje :) to grajcie nim w takim razie, skoro tak latwo Wam to przychodzi. :) zalezy z kim sie gra, bo jesli masz dobrego oponenta to nie ma szans wygrac starcia 1v1, luk jest do flanki. :) kazda bron w tej grze bedzie mocniejsza od luku w takim starciu gdzie stoimy naprzeciwko siebie i do siebie strzelamy. :) Ja lubie uzywac luku w takim zestawie z ct3 i agi2
@air-kajda: stary a jak ty grasz ma singlu? Też tak heady łapiesz? Jest w ogóle przyjemność z singla jak na brutalnej rzeczywistości rozwalasz grę w parę godzin? ;o

Propsy w #!$%@?, niesamowity skill. Dla mnie nierealny, ile lat/godzin praktyki ? :s