Wpis z mikrobloga

Za moje pieniądze. Ale zostałem poproszony, by dać przykład, więc @SamiczkaAlfa zostanie pozwana


@SamiecAlfa: Przez kogo poproszony? Oszust mamiący ludzi bitcoinami wyłudził na mikroblogu łącznie kilkanaście tysięcy złotych i z tego co wiem, to nadal go nie złapali, a ty myślisz, że policja będzie namierzała kogoś, bo powklejał cytaty z twoimi wypowiedziami na twoje zdjęcie? Najlepiej pewnie jeszcze we współpracy z Interpolem? Namierzą IP, adres karty sieciowej, a jak administrator nie wyjawi kto jest użytkownikiem, to będą śledzić gdzie użytkownik spod tamtego adresu jeszcze się logował? A jak się okaże, że z komputera korzysta więcej niż jedna osoba, to zrobią przesłuchanie wypytując się kto to? Tak to sobie wyobrażasz?

Był sobie taki użytkownik youtube o nicku Kaban84. Chciał być strasznie fajny, prowokował, szpanował czym się da i myślał, że wszyscy go podziwiają i mu kibicują. Rzeczywistość to bardzo brutalnie
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: ej typie ty z krakowa jesteś? bo jeśli tak to się wyprowadź do jakiejś warszawy, radomia albo innego sosnowca bo mi wstyd za ciebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@SamicaAlfa ukarana przykładnie? ogarnij życie typie bo żadna prokuratura nie przyjmie Ci zawiadomienia o przestępstwie za coś takiego ani żaden sąd cywilny uzna żądania pozwu o odszkodowanie... #sadowehistorie here ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz