Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą #januszemotoryzacji a raczej prowadzenia samochodów, którzy muszą za wszelką cenę #!$%@? wyprzedzać. To nic, że jadę wolniej tylko dlatego, że gość przede mną zwalnia z kierunkowskazem czyt. będzie skręcał, jeszcze najlepiej w lewo. To nic, że jadę wolniej bo widzę przed sobą jakieś zagrożenie - on musi być pierwszy bo jadę poniżej tego co na znaku, względnie jadę normalnie to co na znaku albo +10 km/h to nic - trzeba być #!$%@? pierwszym, trzeba temu pajacowi w BMW pokazać, że Mondeło nie jest takie słabe, czy cokolwiek innego. A zresztą jakimkolwiek samochodem bym nie jechał to tak się dzieje. Wyprzedzanie z lewej strony wyspy, na trzeciego..... na trzeciego chyba jednak nienawidzę najbardziej, obojętnie czy to ja jestem wyprzedzanym, czy jadę z naprzeciwka... Jest tragedia. Jak tylko droga jest szeroka na tyle by pomieścić obok siebie 3 samochody to wyprzedzanie na 3-go jest nagminne. Najbardziej lubię jeździć nocą, późną nocą. Ruch jest zwykle mniejszy i można trochę depnąć. Lubię #!$%@?ć, jak każdy ale nie lubię ryzykować przy tym zdrowia i życia, swojego i innych, poza tym jazda w dużym ruchu "na pałę" jest stresująca a ja lubię się za kierownicą rozluźnić. No i jeszcze jedno mnie #!$%@? - odległość, #!$%@? jazda na zderzaku i wpychanie się w lukę, między mną a poprzedzającym przez co muszę nienaturalnie zwolnić, by zwiększyć dystans. WTF? #gorzkiezale #motoryzacja #samochody
  • 10
@afrolo2568: Jak ktoś wyprzedza z naprzeciwka lubię do samego końca jechać przy osi jezdni i patrzeć jak zaczynają rozbiegać mu się oczy w poszukiwaniu miejsca do ucieczki, za każdym razem ćwiczę swoją cierpliwość i odbijam coraz później, kiedyś może to się dla mnie źle skończyć... :(
@afrolo2568: Nie lubię bmw ani ich kierowców ale Ty lamiesz stereotypy odnośnie tej marki takze plusik. Czym jeździsz? Zgaduje ze e39 :P a co do januszow to jak taki chce uparcie wyprzedzać to Ty tez troszke przyspiesz i wroci na swój pas ten waleczny jeździec ( ͡° ͜ʖ ͡°)