Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się jak można by było naprawić i podwyższyć poziom naszej złotej piątki.

Tak sobie myślę, że dobrym rozwiązaniem było by zainwestować w 6 zawodnika. Jak niektórzy zauważają nasi starzy wyjadacze: Neo czy TaZ jakby nie są na takim poziomie jak inni czołowi gracze, którzy odpowiedzialni są za strzelania headshotów. Możliwe, że jest to spowodowanie inną dynamiką gry CSGO lub po prostu nie są już tak skillowi jak kiedyś. Nie chcę się w to zagłębiać bo nie o tym teraz.

Neo jak do tej pory był prowadzącym, nie wiem czy teraz nie zastąpił go Taz. W każdym razie Neo jest bardzo obyty taktycznie, potrafi się ustawić, wie gdzie może ustawić się przeciwnik, zna mapy na wylot, wie gdzie rzucać poszczególne granaty i ma posłuch w teamie. Mógłby zająć miejsca takie jak pełni Pita w NiP. Dzięki temu ma większe pole do popisu.

Jednym z nich jest pełne poświęcenie się na przeanalizowaniu gry drużyny przeciwnej. Analizowanie gry ma na celu znalezienie słabych stron przeciwnika, błędy w ustawieniu czy zachowanie ich przy danej sytuacji.

Również mógłby przygotować granaty taktyczne, które później pokazywałby swojej drużynie.

Wydaje mi się również, że może prowadzić ich podczas rozgrywki.

Do starego składu doszedł by jeden młody utalentowany np. Michu, przyjaciel Białego i oni zajęli by się tylko trenowaniem skilla i ustawianiem się. Pasha kiedyś powiedział, że go nie interesuje aby trafić banie, a tylko to by kogoś zabić. Jest to bardzo zły tok myślenia. Przykładem może być Shox, który potrafi ugrać sam mecz.

Straciłem już wenę twórczą.

#csgo #csgoscena #virtuspro @paszaBiceps

@diarrhoea
  • 23
@Caishen: bo mieli trochę słabszych meczy po zmianie prowadzącego i już wszyscy wymieniają połowę składu jednocześnie wylewając na nich gówno, zapraszają ich na szkolenia taktyczne w akademiizaka. dajmy trochę czasu, forma wróci. jedyne co bym im zarzucił to czasem zbyt agresywna gra paszy, czasem rundy urywa ale wg mnie przynosi to więcej szkód niż pożytku. żeby taki rasz opłacał sie w CT musiałby za każdym razem zbijać 2, dużo ciężej broni
@Caishen:

Pasha kiedyś powiedział, że go nie interesuje aby trafić banie, a tylko to by kogoś zabić. Jest to bardzo zły tok myślenia.


ta, dlatego scream jest najlepszy na swiecie i jego druzyny wygrywaja wszystkie eventy, a pasza chudnie w oczach bo brak kasy z turniejów xD

Neo czy TaZ jakby nie są na takim poziomie jak inni czołowi gracze


neo często zdarzają się gorsze mecze, ale taz? oglądasz w ogóle
@Caishen: @ktoszpolnocy: Teraz prowadzącym jest Taz. Po Neo pałeczkę przejął snax, po snaxie jest Taz, to raz. Dwa, gdyby nie neo to ich ostatnie mecze kończyłyby się o wiele gorszymi wynikami. To nie jest kwestia, że ktoś odstaje bo każdy z nim jest w stanie sam wygrywać rundy, to jest kwestia grania na fragi, porównajcie styl gry VP z takim nipem, w grze nipu widać inteligencje, ultra szybkie rotacje, dobre
@kkeE: proszę nie mów tak. Nie pamiętam kiedy ostatnio stawiałem i nie płacze za skinami. Zero realnych pieniędzy włożyłem w to więc i zero straciłem.

Od Katowic pokazali się tylko i wyłącznie na G3 gdzie mieli problem z mouz. Podczas G3 drużyny, które mają prawo rywalizować z nimi miały problemy:

- NaVi, problemy w teamie, brak formy,

- NiP wakacje,

- Epsilon, brak treningu.

Wiem, że z formą jest takie, że
@Caishen:

Pasha kiedyś powiedział, że go nie interesuje aby trafić banie, a tylko to by kogoś zabić.


Taką samą filozofię wyznaje krzysiek get rajt i jakoś u niego to działa, z kolei Scream który strzela same banie nie jest tak bardzo skuteczny.
@Caishen: Ale trafianie w banie wiąże się z ryzykiem mniejszego fragowania w ogóle, przez co własnie przytoczyłem przykład Screama. Jeśli grasz tak jak pasza gdzie w 99% przypadków spray'ujesz (z tego co widziałem na streamie to tak właśnie gra) to mając bardzo dobry spray jak on robisz coś na kształt kółka wokół głowy przeciwnika - na co składa się niedokładność recoilu + nikt nie robi idealnych sprayów, nawet prosi. Więc chyba
@Kwilos: jakbym ćwiczył to pewnie bym trafiał ale nie zmieniłbym ich bo i tak byłbym za słaby. Wyobraź sobie, że mi nie płacą za to żeby strzelać godzinę dziennie.

@dzeksondzekson: dzieje się to w ułamkach sekund bo bardzo często pojedynek kończy się głową. Fakt. Są sytuacja gdy lepiej spray'jować. Sytuacją taką może być np. pojedynek 1vs1 na otwartym terenie gdzie nie ma czasu aby się schować.
@Caishen: Ale spray w każdym momencie jest bezpieczniejszy niż bania, jedyna chyba sytuacja gdzie bania jest priorytetem to naprawdę duże odległości gdzie nie ma sensu celować w nic innego jak w banię i one tapy/bursty. Ew jak ktoś jest bardzo blisko wtedy strzelanie w korpus to przegrany pojedynek 1vs1 w 99%