Wpis z mikrobloga

Spotkałem się dziś ze starym znajomym. On raczej #pcmasterrace ale jego dzieciak lvl 11 skatował ostatnio Vite i płacze ojcu że chce #xbox360 bo #wot i #minecraft. Na komputerze szczyl grać nie chce bo kumple dookoła grają na #konsole. No i pytam mnie co i jak. To mu mówie że wyda 1000zł na konsole, abonament i minecrafta bo czołgi free. A on do mnie jaki mam najwyższy Tier. Ja mówie że 7 a on że ok. Że młodemu się spodoba że Black Princem pojeździ i pyta "Ile?" Ja mówie "za co ile" a on że za wszystko, za konsole + konto + to co na półkach stoi co by młody miał w co grać a nie co tydzień mu płakał w MM że gre chce jak on piąty raz zmienia plazmę bo ogólnie #bogactwo.

To ja mu śmieszkuje "Dasz 5k i twoje" On na to ok tylko sajwy skasuj z gier co by załatwo nie miał i taga zmienimy co by się ziomki nie śmiały że tata kupił.

Powiem wam mirki że naprawdę się zawachałem "Czy to nie super okazja by przeskoczyć na nextgen ?"

Wtem mój #rozowypasek mówi: "Seba, chcesz sprzedać 5 lat swojej pasji za 5 tyś ? Przecież ty zasypiasz słuchając podcasty growe. Obrażasz ludzi od ścierw za to że cenią AC3 i kupują premium do #bf4. Masz jeszcze tyle gier."

Pomyślałem że nie może być. Auta za to nie zmienię na większe a w foli czeka jeszcze z 15 pudełek. Dla mnie to tak jakby @Liquid_Snake miał się wyżec MGS. Tak to nie będzie kochany.

Podziękowałem, dopiliśmy pępkowe. Na pożegnanie powiedział: "Prześpij się z tym jeszcze bo wiesz córka malutka i kasa się przyda na pieluszki"

Jutro przyjedzie co bym z nim do MM pojechał i wybrał co trzeba.

Ja to mam jednak super kobietę.
  • 18
  • Odpowiedz
@Primoza: nie wiele zrozumiałem, black prince, tier, czołg za free to tylko w multi BF3/4 znam, coś gdzieś za coś 5k, może to tylko ja a może tak napisane, poczekam na opinie ekspertów i komisji kontroli gier i zakładów ale wspomniałeś o moim ulubionym bossie z MGS to daje plusa :>

  • Odpowiedz
  • 1
@arko123: Rozgrywka i Input Lag. Ogólnie słucham 5-6 ale Fulio i Kuldanek miło usypiają co nie znaczy że nudnie prawią. Wołoszański pidobnie na mnie działa.

@Liquid_Snake: Ziom chce bym sprzedał mu swoją kolekcje gier + konsole + konto MS za 5k

Sorki że tak pisze ale jak już wspomniałem - pępkowe
  • Odpowiedz
@Primoza: aaa to moja wina że przeoczyłęm "pępkowe" i nie wziąłem poprawki na twoje % :D

Nie wiem jakie masz konto, ja swoje z 30k aczików porzuciłem po banie i nie płakałem po nim (chociaż wciąż to konto mam) więc jak ktoś ci daje 5k za #!$%@? MS które przypominam - próbowało nas wydymać i liczyło że Sony zrobi to samo (E3) to za to mają wieczny karny kut@s więc na
  • Odpowiedz
@Primoza: ilość nie podnosi ceny, gry z każdym dniem tracą swoją wartość a wątpię że wszystkie masz jako limitki, jak chcesz konkretnej rady od mirków to wszystko pokaż na zdjęciu, ocenimy wartość ale jak kumpel jutro zmieni zdanie? Kolega może ma slomiany zapał?
  • Odpowiedz
  • 0
@Liquid_Snake: Wiadomo że nie limitki, cenie sobie kilka wydań których poprostu długo szukałem. Może wyjdzie mniej, może więcej. Poprostu jak przypomnę sobie tą uciechę z zakupu niektórych gier i ich ogrywania to szkoda mi się tego pozbywać. Biorę np. ME 1 w puszce i przypominam sobie jak mi to cieło na kompie i jaki fun miałem ogrywając to pierwszy raz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Liquid_Snake: Prawda. Pewnie kupiłbym już dawno nextgena tylko brak mi motywacji. Złapie laga jak przy poprzedniej generacji co w sumie na złe nie wyszło. Mała póki co nie głoduje a ja i tak teraz to nie mam czasu grać. Wiesz 5k to nie jest tak dużo. Młodej wyprawka wyszła więcej.
  • Odpowiedz