Wpis z mikrobloga

#csgo Ile mi mogą skoczyć fpsy jeśli zmienię swojego AMD 2-rdzeniowego na 4-rdzeniowego, oba z wbudowanym GPU? bo nie wiem czy jest sens kupować nowy procek, a na procek+grafa mnie nie stac, wymiana płyty też odpada.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ssjfrytek: dzieki za odpowiedz. Powiedz mi jeszcze cumplu czy jak zmienie tylko karte na dedykowana na lepsza to bede mial chociaz te 90 fps? Bo narazie max 55,czasami spadaja ponizej 30 :(
  • Odpowiedz
@kbl: procesor też w pewnym stopniu wpływa na fpsy, nie wiem czy ta 2-rdzeniówka podoła. Odłóż trochę grosza, kup kartę 1 GB i jakiś jakiś procek intel i5 bądź 6-rdzeni amd. Ja przy 6-rdzeniach od amd i 1 GB na karcie radka mam 150 fps ze spadkami na aimach i przy smokach do 60.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: to ja na 6letnim sprzecie mam tyle fpsow (~180) ze spadkami do 120 przy 512mb karty i 4 rdzenie od AMD

@kbl: pamietaj, ze nie najwazniejsza jest ilosc rdzeni (oczywiscie tez wazna), ale zawsze najwazniejsze jest taktowanie CPU (procesora) i GPU (procesora na karcie graficznej)

lepiej popytaj sie na specjalistycznych forach (np. na pclabie) tam ci doradza co warto a czego nie warto kupowac
  • Odpowiedz