Wpis z mikrobloga

@Bujak: OMG jutro rocznica - znów będą się po mendiach #!$%@?ć i pokazywać rozczulające obrazki... a prawda jest taka #takaprawda, że wyburzanie było tanie, posprzątali strażacy za pieniądze podatnika i na budowie oraz wynajmie teraz koszą gruby hajs... #niepopularnaopinia
  • Odpowiedz
@Bujak: pamiętam jak wracałem ze szkoły, jeszcze z kumplem gadałem pod blokiem. A potem patrze w wiadomości o 15 na Polsacie i kompletnie nie czaje o co chodzi. Dziwne to wtedy wszystko było. Pamiętam jeszcze jak w 2003 przyszedłem do szkoły i kumpel mi mówi, że jutro się będzie działo. Rano wstaję a tam inwazja na Irak. Do dziś nie wiem skąd wiedział.
  • Odpowiedz
@bartdziur: ja pamiętam że wracając ze szkoły jeszcze wpadłem po drodze do kumpla na małą partyjkę Megablasta. Potem wracam do domu, a ojciec mi mówi, że samolot w USA wleciał w wieżowiec, też nie miałem kompletnie pojęcia o czym mówi. A jeszcze na drugi dzień jeden z kolegów w szkole mówi "a ja tam się cieszę, że w końcu ktoś amerykańcom #!$%@?ł".
  • Odpowiedz
@Bujak: Ja się dowiedziałam od brata, on z telewizji, ale pamiętam, że dzień później miałyśmy z mamą jechać pociągiem do dziadka i się strasznie cykałam, że pociąg też porwą terroryści ( )
  • Odpowiedz