Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o 22:10 na Polsat Sport Extra mecz Cowboys vs 49's

Póki co mają puszczać z odtworzenia jeden mecz tygodniowo. Lepsze to niż nic, bo polski komentarz może rozszerzyć grono fanów w Polsce.


Za tydzień we wtorek o 20 (całkiem dobra pora) Colts vs Eagles


#nfl #futbolamerykanski #sport
  • 9
  • Odpowiedz
@Rga79: Jasne, że torrenty to dużo lepsza opcja gdy nie posiada się GamePassa. Te skrócone wersje ważą razem 10GB co w dzisiejszych czasach problemem nie jest. Tutaj bardziej chodzi o fakt, że mecz puszczany w Polsce może przyciągnąć nowych kibiców, zwiększyć zainteresowanie itp. Daje to małe nadzieje na rozwój w przyszłości.
  • Odpowiedz
@ereswude: Swego czasu na Torrencie były opcje , że były mecze tylko ucięte do samych zagrań od momemntu znapu do końca i ew. flagi/challeneger i miało to mniej jak 700 MB

10 GB+ to chyba wersje RAW.

2-5 GB przewaznie mają
  • Odpowiedz

@Jegorow88: 10GB ważą razem wszystkie spotkania z jednego weekendu w wersji 'condensed' czyli bez reklam. Spotkanie trwa w takiej wersji około 45minut. Waga jednego to od 530 do 750mb w przyzwoitej jakości.
  • Odpowiedz
@Rga79: @ereswude: @ereswude: @Jegorow88:

Panowie zamiast Polsatu, torrentów czy tez innych opcji polecam http://noonkick.com/ gdzie można zaleźć mecze z odtworzenie w niezłej jakości z reguły część meczy jest już w poniedziałek oraz we wtorek.

Tak w ogóle to polecam ten wątek: http://www.nfl24.pl/forum/viewtopic.php?t=23&postdays=0&postorder=asc&start=510

Można tam znaleźć kilka ciekawych linków.

W ubiegłym roku namiętnie korzystałem ze sposobu argentyńskiego na gamepassa i w tym roku pokusiłem się na zakup legalnej wersji
  • Odpowiedz
@Enricco:Dzięki , ale posiadam konto na Ten Yard Torrent i mam całą kolejkę NFL w poniedziałek rano do wyboru do koloru w HD w 360 + opcje futbolu uniwersyteckiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Waga jednego to od 530 do 750mb w przyzwoitej jakości.


@ereswude: gdzie? ja mam w granicach 1gb-1,6gb z zatoki z pierwszej kolejki tego sezonu (mówię o skonsedowanych co jest w sumie dziwne bo mają w sumie prawie tyle co całe mecze)
  • Odpowiedz