Wpis z mikrobloga

  • 147
Mirasy czy u Nas na wypoku istnieje jakiś tag w którym dodaje się aktualne super promocje i oferty? Jeśli nie to może warto pomyśleć i coś założyć w tej deseń?

Pisze to bo już 3 razy okazja przeszła mi kolo nosa..

-2 msc temu kiedy sklep nike pomylił ceny i podał je w złotówkach zamiast USD. Oczywiście za późno zamówiłem i anulowali

-Promocja sprzed miesiąca na tablety samsunga gdzie wszystkie były przecenione o polowe

-I dzisiejsza Uwaga super rozpierdzielajaca oferta Red bull mobile na ps4 umowa na dwa lata+ ps4 za 36zl ale spoznilem się #!$%@? 14 MINUT ponieważ zamówienia sprzed 14 minut przede mna zostały przekazane do realizacji a dalsze zostały anulowane, no i poczułem smak musztardy po obiedzie :( Wołam #zakupy #aliexpress bo tu dużo prawilnych Mireczkow na pewno zainteresowanych okazjami i obeznanych w tym temacie no i #cebula bo to trochę cebula.
  • 112
  • Odpowiedz
@wonzki: To ja mam jeszcze takie pytanie czy chodzi Ci o to, żeby w takim tagu były wrzucane fajne promocje (typu laptop przeceniony z 2300 na 1900) czy tylko takie konkretne obniżki (właśnie jak te tablety za 50%) i pomyłki sklepów? Bo jak ludzie zaczną wrzucać okazje allegro czy przedłużacze przecenione z 19 na 15zł to niezły burdel się zrobi...
  • Odpowiedz
@wonzki: Z drugiej strony jak miraski będą wiedziały z marszu, to jeszcze chyba mniejesze szanse się załapać na okazje, bo morze randomowych ludzi, którzy nie szukają promocji nagle się rzuci na coś, wrócisz do domu o 15 min za późno, albo bedziesz akurat oglądał coś na innej stronie i dupa :P
  • Odpowiedz
@Sondokan: tak, zesrało. Taka marka jak Nike powinna wywiązać się z zamówienia. Błąd leżał po ich stronie, a wywiązanie się z transakcji, było by duże lepiej odebrane niż jakieś kupony. Markjeting panie!
  • Odpowiedz
@tubbs: i co ten marketing by im dał oprócz setek/dziesiątek tysięcy strat? Jedna cebula z drugą nakupiła za całą wypłatę airmaxów żeby sprzedawać na handel i już by nigdy nic nie kupiła po normalnej cenie; ja tam miałem bekę z rekinów biznesu i ich oburzenia bo nie przeczytali regulaminu
  • Odpowiedz
@Sondokan: Tyś widział airmaxy na handel. Z osób które ja znam, wszyscy kupili na własny użytek, więc nie mierz wszystkich swoją miarą. Gdzieś, kiedyś, jakieś linie lotnicze miały błąd na stronie i można było bilety po dużej taniości zakupić. Ludzie kupili - firma się wywiązała z zamówienia. To rozumiem.
  • Odpowiedz
@tubbs: "Swoją miarą", ty umiesz czytać czy nie za bardzo? Kisłem z oburzenia januszy hur durr czo za złodzieje, zakładamy fanpejdze na fb 'oszukani przez najki'. Nike na pewno odnotowała większość zamówień po 10 par butów na osobę i dlatego postąpiła tak a nie inaczej, gdyby były tylko takie osoby, które ty znasz kupujące po parze dla siebie Nike na pewno nie anulowałaby transakcji a tak cebularze zrobili swoje. Zamiast
  • Odpowiedz