Wpis z mikrobloga

Takie moje przemyślenia odnośnie #samiecalfacontent wołam @Szfajcar dla lepszej gównoburzy.

Otóż to że wrzuciłeś swoje zdjęcie do netu nie jest problemem. Problemem jest, że jesteś mentalnie jeszcze w gimnazujm. Nigdy nie czytałem wypowiedzi osoby dorosłej która na każdym kroku musi podkreślać jaka to jest zajebista i co to ona nie robi. Masz człowieku takie kompleksy, że przydała by się tobie zwyczajnie jakaś terapia u psychologa.

W każdym komentarzu który odnosi się do ciebie w najmniejszym stopniu negatywnie ty musisz odpowiedzieć 100x mocniej, musisz podkreślić że jesteś bogatszy, lepszy, bardziej wysportowany. Problem jest taki, że to internet i ludzie mają to gdzieś.

Co innego jak byś opisywał swoją pasję np te walki. Tak jak robią to użytkownicy tagów rowerowyrównik, siłownia czy sztafeta. Ale nieee ty musisz napisać że jesteś najlepszy a reszta to gówno. Jeszcze zrozumiał bym gdybyś sobie trolował. Ale na to już za późno. I nikt ci nie uwierzy że robiłeś te wpisy "dla beki"

Pozdro, pisze z mojego gównolaptopa z kawalerki popijając bosmana w promocji za 1,99 zł ciesząc się że kupiłem sobie koszulkę na rower za 35 zł.

#mowiejakjest
Pobierz CreativePL - Takie moje przemyślenia odnośnie #samiecalfacontent wołam @Szfajcar dla ...
źródło: comment_fkDNmMRfoOvTAjzueGnBHm2BAMMEhNVE.gif
  • 12
@CreativePL: No i spoko. Potrafię to uszanować. Natomiast problem nie leży w moich komentarzach, jakie by nie były. Zdjęcie wrzucam i zostawiam bez komentarza. To Ci, którzy próbują mnie ośmieszyć, mają jakieś kompleksy.
@CreativePL: Witkiewicza, ale w tej części. Co prawda od niedawna mieszkam w centrum, ale na pogodnie od urodzenia, więc się identyfikuję ;) Co do tematu to też dawno nie byłem tak zażenowany. Nie rozumiem w ogóle intencji umieszczania takich wpisów i prowadzenia dyskusji. Ale to jest takie prawdziwe zażenowanie, że aż się robi poważnie przykro i smutno, bo chociaż ktoś udaje pewnego siebie cwaniaka to czuć mocno kompleksy.
@CreativePL: też kupiłem koszulkę, pewnie z Lidla ;) ale powiem Ci ze słabo się jeździ ;( z przodu nie ma tej silikonowej gumki na dole ( tylko na tylnej części jest ), w dodatku minusem było zrobienie tylnych kieszeni nie na samym dole, przez co podwija mi się tylna część ;(