Wpis z mikrobloga

#piwo #taniepiwo #taniedobrepiwo #piwosmakowe bardzo polecam to piwo Beglucker Cytrynowe w puszce, co prawda tylko 3% ma, ale jest też normalne z tej serii i mocne, to cytrynowe już na kartony kupuję - w Auchan 1,99zł sztuka | 3,98zł/L, nic lepszego w tej cenie nie ma - a w smaku nawet nie ma porównania do tego lecha shandy czy somersby ze smakowych jeśli chodzi o cenę
minusuj - #piwo #taniepiwo #taniedobrepiwo #piwosmakowe bardzo polecam to piwo Begluc...

źródło: comment_G8rXA9uyeSr7tCRKXU80t7K8HDdHWkDD.jpg

Pobierz
  • 11
@diarrhoea: smak raczej w kierunku lecha shandy ale nie czuć chemii, raczej słodkie ale powiedzmy tak z 50% słodkości tego co Somersby, goryczy praktycznie nie ma - nie lubię gorzkich piw, jeśli już to ciemne stouty ale te też raczej słodkie / słodkawe są

@TheMan: eee a widzisz to polskie piwo ;p
@minusuj: Nie piwo, tylko woda. jakiś syrop, alkohol (pewnie spiryt, bo watpie, żeby to było warzone piwo) i dodatki ulepszające. Z tych klimatów tolepsza jest barmańska. 21%. pol litra za 8zł. (dużo smaków)
@hina88: skład: woda, słód jęczmienny, jęczmień, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), chmiel, naturalny aromat cytrynowy

domyślam się że normalną rzeczą jest że"przyśpieszają proces fermentacji ale spiryt mi nie przeszkadza póki mi smakuje, ogólnie nie lubię piw, zwłaszcza tych gorzkich, jeśli już to tak jak pisałem jakieś stouty / smakowe piwa, i porównując do tych co piłem to jest jedno z najsmaczniejszych a do tego wychodzi bardzo przyjemnie w stosunku smak /