Wpis z mikrobloga

#zemstanekti

Dzwonilem do niej i mnie jeszcze o---------a ze domofon nie dziala xD (w ostatni dzien nawet otwieralismy jej drzwi przez domofon), ze brodzik do wymiany (nie weim co ona p------i) i zebym sie cieszyl ze tylko tyle kaucji zabrala. Powiedzialem ze US sie o wszystkim dowie i sie rozlaczylem. Nic nie ugralem na calej akcji, trudno. Nie zamierzam jej jednak odpuscic i udupie ja, moze sie czegos nauczy xD
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angel Wings? No to na bogato. Znajomi tam mieszkają. Zajebiście miejsce na browarka pod samym blokiem przy rzeczce :). ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Auuron: tylko z zewnatrz taki szal, ochrona spi i wczorajsi czesto

@Kontestator: w srodku nie ma szalu, stare meble pomalowane pod kolor i rozwalny tapczan

numer moze podam jak zobacze ze wystawi na gumtree
  • Odpowiedz
@nekti: Nie no w miarę spoko są, no ale wiadomo, wszystko zależy jak ktoś wnętrze sobie wykończy :P. I tak w życiu nie dałbym za mieszkanie, tyle ile tam chcą :D. PS. Drogi czynsz?
  • Odpowiedz
Z US jest tak, że ona ma czas do końca roku się rozliczyć. Tak mi się wydaje :)


@sanewryler: Tu chyba chodzi o to, że jeśli zapragnie się rozliczyć (a teraz za bardzo nie ma wyjścia) to na podatku popłynie dużo bardziej, niż gdyby nie zajumała kaucji.
  • Odpowiedz
@b3liaR: "Po zakończeniu najmu i opróżnieniu lokalu najemca jest obowiązany odnowić lokal i dokonać w nim obciążających go napraw" - to zapis prosto z ustawy. Żeby wyłączyć te zapisy to musiałby być najem okazjonalny, a takiego OP na pewno nie miał.

@nekti: to "1750 ze wszystkim" to na zasadzie, że właściciel reguluje wszystkie rachunki? Jeśli tak, to niezły deal jak na Wrocław i miejscówkę, nawet jeśli tam miałeś
  • Odpowiedz
@boryspo: "Drugim jest przepis art. 675 § 1 k.c., zgodnie z którym po zakończeniu najmu najemca obowiązany jest zwrócić rzecz w stanie nie pogorszonym, jednakże nie ponosi on odpowiedzialności za zużycie rzeczy będące następstwem prawidłowego używania. Wydaje się zatem, iż wskazany przepis art. 675 § 1 k.c., jako przepis regulujący ochronę praw lokatora w sposób korzystniejszy dla niego, będzie wyłączał zastosowanie art. 6e ust. 1 u.o.p.l. w zakresie zobowiązującym najemcę
  • Odpowiedz
Angel Wings na Walońskiej


@nekti: o kurde, w wakacje bylismy tam pare dni z żon a, tzn nie u tej baby ale w tym miejscu, taka opcja:

http://www.artapart.pl/

i polecamy ogolnie, chociaz pamietam ze umowa wynajmu tego na pare dni miala z 6 stron a4 :D no ale to inni wlasciciele raczej
  • Odpowiedz
@dfdrdedwdsdxdcdv: to dotyczyło tylko ścian, patrz moja odpowiedź wyżej.

@b3liaR: wygląda na to, że masz rację. W takim razie nie wiem po co dodali ten artykuł w ustawie o ochronie lokatorów, nie wyłączywszy w niej jednocześnie art. 675 KC.
  • Odpowiedz