Wpis z mikrobloga

#csgolounge #csgo

Niemcy powinni sobie poradzić z Finlandią, po ich stronie gra 3 graczy Mouz, kRYSTAL (dedykowana awka penta-esports) i Troubley (najlepszy gracz Planetkey z ktorym mouz ostatnio przegralo na lanie). Finlandia ma 40% narazie na loungu ale to głównie dlatego że wszyscy myślą że ich allu wyciągnie. No cóż, okazuje się że zamiast allu będzie grać suNNy (nie znam) poza tym w ich teamie jest 3 gości z ENCORE. Myślę że Niemcy nie powinni mieć problemu z wygraną, moje oddsy to 75-25.

Bet : http://i.imgur.com/bSKfV6n.png

Jeśli interesuje was temat obstawiania skinów na loungu to zapraszam do obserwowania tagu #stawiajzzyciorysem .Postaram się regularnie wstawiać opisy betów przy których czuję się "pewniej", jeśli będzie odzew to postaram się to robić częściej.
  • 8
@Zyciodajny_Zyciorys: na hltv Joelz napisał, że Allu gra. Bardziej wierze jemu i temu, że nie ma jeszcze Sunnego na HLTV.org niż tej stronie co podales. Czekam z betem do 1h przed meczem, ale szczerze skłaniam się ku Finlandii.
@Zyciodajny_Zyciorys: ten wpis na HLTV to najprawdopodobniej troll, koles ma nick jolezi, a nie jolez więc nie ma co się sugerować. Powiem tak, trzeba poczekać na confirmed składy. Jak będzie grał allu zaryzykuje na finladie, ale i tak dalej jakies slabe skiny, max 5$ dlatego nie będzie mi szkoda, lepiej juz jakby wygrali niemcy bo masz tam postawioną wartosciową rzecz