Wpis z mikrobloga

Namówili mnie na przedłużenie umowy w Play, po dwóch latach. taka opcja 50zł i wszystko bez ograniczeń (łącznie z internetem). ale pytałem się barana w telefonie czy ten internet działa też na BlackBerry (bo dotychczas musiałem zamiast pakietu internet kupować specjalny pakiet BlackBerry cośtam)..to mi powiedział, że oczywiście działa. I oczywiście kuźwa nie działa. Mogę to jakoś reklamować czy coś? #telefony #telefoniakomorkowa #play #kiciochpyta
  • 4
@agablazej: Mimo braku usługi blackberry email powinien normalny net też Ci działać, więc to jest kwestia tel. raczej. Przynajmniej mam takie doświadczenie z innymi BB, na których normalny net pakietowy działał, bez tej dodatkowej usługi.
@agablazej: Oczywiście możesz.

Wprowadzenie klienta w błąd w rozmowie telefonicznej jest powodem do rozwiązania umowy.

Najlepiej powołaj sie na rozmowę z konsultantem z dnia tego i tego z godziny tej i tej.

Miałem tak samo, baba mi powiedziała, że nie będę płacił więcej, a faktura przyszła wyższa :D

Pismo otarło się jeszcze o rzecznika praw konsumenta i gotowe.
@agablazej: I tak, i nie. W przypadku starszych BlackBerry pakiet danych operatora działa dla danych strumieniowych, ale w dla samego systemu potrzebujesz BISa. IMO możesz się wykłócać, bo operator powinien doprecyzować o jaki model BlackBerry chodzi.

Ps zmień słuchawkę na coś z BB 10 - niebo, a ziemia w porównaniu ze starszymi modelami.