Wpis z mikrobloga

@Liquid_Snake: Auron to był tak bardzo dobry bro. I dobry tank, w każdej walce z bossem go miałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatecznie Tidus wcale nie był taki zły, już Wakka trochę bardziej irytował momentami. Zupełnie teraz nie mogę skojarzyć, czemu przy podejściu na ps2 mi aż tak bardzo nie pasował.
I dobry tank


@andziela: to prawda, prawda... tym bardziej nie masz uczuć że wystawiałaś go na bicie ;(

Ostatecznie Tidus wcale nie był taki zły


@andziela: właśnie, jak się poznało jego historię to ciężko go nienawidzić

już Wakka trochę bardziej irytował


@andziela: mnie też :/

Lubiłem (lubię?) Rikku i Lulu, w sumie wszystkich poza Kakką
@Liquid_Snake: ale on oddawał potem z nawiązką ( ͡° ͜ʖ ͡°) i fajne design miał, miło się na niego patrzyło (mi xD)

Jeszcze Brother był fajny jak próbował w języku reszty ludzi coś powiedzieć :D

I patrz, Wakka taki beznadziejny i irytujący a

@Liquid_Snake: która najpierw leciała na młodszego brata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałam sobie kupić SAO albo pograć w coś innego (hehe Mind Zero wersja pudełkowa za 27zł, teraz jeszcze taniej idzie w Japonii dostać :D), ale chyba X-2 zacznę :D
@andziela: trzymam za ciebie kciuki, obyś się nie załamała zmienianiem fatałaszków co 5min żeby wykonać atak albo gównem jakim jest najgorsza postać w jRPG ever czyli Paine który jest nieudaną próbą zmiany płci Squalla.
@Liquid_Snake: mmm, so edgy! Nawet z designu go przypomina, whatever ;D

Lubię gry ze zmienianiem fatałaszków :> Jeśli tylko można omijać cutscenki to będzie miód. Nic tak nie irytuje jak boss kopiący dupę, a przed nim długa cutscenka :/
@andziela: jak grałem ostatnio w MGS3 to tam jest trofka że trzeba strzelić w kilkadziesiąt poukrywanych żabek, przeoczyłem jedną mimo że grałem z YT i miała po napisach wskoczyć platyna za pierwszym przejściem a tu suprajs, bywa.
@Liquid_Snake: ouch. No ja się wkurzyłam, bo sobie zablokowałam Animę :D Nie wzięłam Destruction Sphere z Besaid i tyle. Ale za to jak już miałam Yojimbo to Zanmato za 100k na Dark Valeforze i trofki wpadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Liquid_Snake: na razie nie, wkurzyłam się na Chocobo i Lightning Dancer, motylki też, do tego raz jeszcze liga w blitza? A bez ulepszonych broni nie ma się co za niego brać. Plus trofki za kompletne gridy to też hardkorowy grind. A zakończyłam na jakichś 64h, bo do Monster Arena też trochę pozbierałam. O, za to Omega Weapon pokonane :)
@Liquid_Snake: nie ma :( Dopiero 5 wyjdzie. Powiązane ze sobą konkretnie są tylko obie części 2ki, tak to tylko smaczki, typu pojawia się postać lub miejsce, ale ich nieznajomość nie wpływa na odbiór gry. Plus 1 to dungeon crawler, 2 nie ma za to nic wspólnego z kolejnymi jeśli chodzi o system.
@Liquid_Snake: raczej nie będzie z tym problemu :D Ale na tą wersję będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, skoro pewnie koło lutego wyjdzie japońska (i w nią zagram :>).

Początek X-2, co to jest. I system walki jakoś mi nie pasuje :/
@Liquid_Snake: zapomniałam o tym niecnym planie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Podobna zmiana systemu walki była w Ar Tonelico. Jedynka to standardowa turówka, możesz grać i podjadać chipsy lub batony z szafki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dwójce już czasowo trzeba było uważać, w odpowiednim momencie wciskać.
@Liquid_Snake: ...czy drugim elementem miało być to pieprzone skakanie? Jakbym chciała skakać to bym se kupiła skakankę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teoretycznie ma to sens, bo nie byłoby zabawy, ale jest to niezmiernie głupie :D