Wpis z mikrobloga

@MaxiimumR: Że biali rycerze i elita internetu wykop peel kopiują kątęt ze stron dla gimnazjalistów pokroju komixxów czy demotów i jeszcze takie coś ląduję w gorących, przecież to nie licuje z godnością portalu, który jest takim polskim 4chanem - tylko z lepszymi ludźmi!

  • Odpowiedz
na studiach to się nawet ściągi nie chce na przerwie skserować( ͡° ͜ʖ ͡°)


@chomikgumiok: bądź k---a nieukiem i ściągaj. Dostań się jakoś na studia. Dalej bądź nieukiem i ściągaj. Narzekaj, że nienawidzisz swojej pracy bo jesteś w niej c-----y i nawet nie jest związana z Twoim kierunkiem studiów, bo w takiej to już w ogóle byś się nie ogarnął. Jak ja nienawidzę studentów.
  • Odpowiedz
@shiverr: Nie mija się z celem gdy jest ono sensownie zadane. Na biologi przykładowo każda osoba miała do opracowania osobny temat więc spisywanie nie popłacało.
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Masz racje, chociaz też nie do końca. Mam znajomych co mieli ze wszystkiego piątki, stypendia, cuda na kiju. Ja niektóre przedmioty olewałem, ale dokształcałem sie samemu z tego co chcę w domu, pracowałem od 3 semestru w zawodzie, przeleciałem w większości na trójach a jestem w c--j lepszej sytuacji od nich teraz.
  • Odpowiedz
@Bobas: Ale mówimy od wiedzy a nie o zaradności zupełnie inne tematy :) Jak mieli stypendia cuda na kiju to znaczy że potrafią ciężko pracować to też o czymś świadczy.
  • Odpowiedz
@Sherrax: Nie wiem o jakim zawodzie mówisz, ale w IT jak jesteś debil i się nie sprawdzisz to wylatujesz i tyle w temacie.

Jak ktoś jest zajebisty to szybko się wspina i rozwija. Zaradność tu nie ma wiele do rzeczy.
  • Odpowiedz
@Bobas: Zaradność w sensie że od 3 semestru w zawodzie siedzisz i zdobywasz doświadczenie i sam się dokształcasz rozwijasz. To właśnie jest zaradność. A nie "mam dyplom i co teraz?" :)
  • Odpowiedz