Wpis z mikrobloga

@Oxsis: Nie jest tak dobry jak dwójka czy Brotherhood, ale moim zdaniem jest lepszy od Revelations (które samo w sobie złe nie było, ale nie wnosiło do serii nic nowego) czy pierwszej części. Przeszedłem całe i nie narzekam.
@Oxsis: Moim zdaniem jakiś poziom trzyma dalej, było kilka miłych nowości jak wprowadzenie tych tras po drzewach, nowych sposobów zabijania, czy kompletnie odnowiony system animacji postaci, fabularnie najgorzej nie jest, muzyka trochę straciła moim zdaniem przez brak Jespera, ale mimo wszystko nadal jedna z najlepszych pozycji. Poza tym jak się wciągniesz fabularnie w coś to ciężko później nagle przestać. Boli mnie trochę przeniesienie tego w czasy których nie lubię, bez zbroi,
@genesis2303: do połowy jest OK. Potem natomiast, jakoś od 6 sekwencji, cała fabuła zrobiła się nieco naciągana i niedopowiedziana. Najbardziej podobał mi sie, szczerze powiedziawszy, początek.

@Oxsis: Walki morskie! Po sfailowanym tower defence naprawdę miła odmiana, jedyną wadą jest małą ilość takich misji, ale fun jaki dają jest nie do porównania z żadną inną minigierką. A ogólnie co do gry- poza fatalną optymalizacją jest całkiem ok, jest tu więcej innowacji w stosunku do Revelations niż było w drugiej części w stosunku do 1. Główny bohater "trochę" naiwny, ale idzie się przyzwyczaić, misje fabularne- praktycznie każda jest inna
@TrzebaMyslec: Po prostu gdzieś już widziałem coś takiego i spodobało mi się, mam swoją opinie o tej grze i nie będę jej zmieniał przez to co mówią inni.. Ale chciałem poznać opinie innych i coś mnie naszło żeby użyć tego zwrotu :)
@gugas: Mnie się spodobała że odeszli nieco od schematu rozkładu fabuły, wprowadzając nieco inny rozkład, że dopiero chyba od 5 sekwencji bodajże się zaczyna to co robiło się w poprzednich odsłonach od 2 czy 3, wprowadziło nieco więcej fabuły kosztem głupawych zadań typu zbieranie gwiazdek. No i fakt bitwy morskie to chyba największy + o którym zapomniałem.

@Kazak77: Łatka czy coś w tym stylu na Radeony jest, tylko trzeba umieć
@Oxsis: Tak jak mówi @Shepard: - w porównaniu do takich perełek jak ACII i Brotherhood jest słabiutka, ale lepsza od kiepskiego Revelations. Fabuła jest trochę dziurawa i głupkowata, bohater potwornie infantylny a końcówka plasuje się zaraz po końcówce ME3 w rankingu najgłupszych zakończeń gier w ostatnich latach, przy czym nadal gra się w to przyjemnie, gameplay, system walki itp. są bardzo dopracowane, bitwy morskie i misje poboczne są spoko i
@Shepard: Czemu rzadko się zdarza? :c Poza tym że zawsze mówiłem że brakuje ci luzu i jesteś zbyt poważny, to w dużej części poglądów wydawało mi się że nasze opinie się pokrywają ;P