Wpis z mikrobloga

@pezo: W Rzymie można zgubię się jak ciotka w Czechach - z lotniska jeszcze idzie się wydostać, dojazd do miasta można przeżyć, ale odnalezienie się w samym mieście to jak chodzenie po labiryncie :D a najlepsze jest metro, które nie wygląda jak metro i się zastanawiasz czy to aby nie jakaś kolejka podmiejska. Uważać na złodziei wszędzie, szczególnie w turystycznych miejscach, naciągaczy, podejrzanych typków dających coś "za darmo", a za chwilę
@pezo: Ja polecam wyjazd do watykanu i wejście do muzeum watykanskiego(słabe) ale i potem jest przejście takimi korytarzami zdobionymi do kaplicy sykstyńskiej
@pezo: No jak dla mnie Rzym+ Watykan najpiękniejsze miasto na razie żadne inne które widziałem nie zrobiło nam nie takiego wrażenia .Byleś w kaplicy sykstyńskiej ? Szedłeś takimi korytarzami ze złotym sufitem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
@pezo: wąwóz Samaria, zatoka Mirabello, laguna Balos- tam jest bardzo ładnie. ogólnie opłaca się zajeżdżać do tych małych miasteczek z wąskimi uliczkami, niektóre w górach, są bardzo urokliwe :) w sumie to masz ładne widoki na każdym kroku.