Wpis z mikrobloga

@PoProstuMichal: wersja mini ma tylko jeden rygiel na pałąku więc możesz chcieć kupić tańszego onguard pitbulla który ma dwa rygle. A co do wymiarów pałąka to ja mam właśnie wersję mini ls i nie mam większych problemów z przypinaniem roweru za jego pomocą.
@PoProstuMichal: tak, stawiam rower obok tego gówna tak, żebym mógł przypiąć tylne koło oraz ramę. Ale z reguły znajduję jakąś poręcz do której łatwiej jest przypiąć. Z wersją standardową może być łatwiej bo ona jest dłuższa o 7 cm. Szerokość jest taka sama.
@PoProstuMichal: 23cm to jest zwykła wersja i w zupełności wystarcza do przypinania roweru np. do znaków drogowych, poręczy, stojaków na rower typu U (przez tylne koło), raz przypinałem dwa rowery z trzepakiem pomiędzy - tylko tutaj już bez kół...

wersji long na allegro chyba nie widziałem :/
ja do kryptonitów mam wątpliwości- sam mam jebuckiego fahgettaboudit mini i raptem po 2 latach używania widzę wyraźne oznaki, że się psuje, tzn. kiedy jest zamknięty to ryglowanie ma takie luzy, że pałąk wychodzi kilka milimetrów z kłódki.